Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futni szeretnék de hogy?

Futni szeretnék de hogy?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni futni?

Hogyan kezdjem?

Nevezek e egy 2 kilométeres versenyre e?

Valaki tudna segíteni?

Le tudnátok írni mindent?



2017. aug. 23. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy futócipőt. Aztán kezdj el futni, először ne távokat tűzz ki, hanem időt. Mondjuk futsz kétnaponta fél órát. A fél órát oszd fel úgy, hogy három percet futsz, két percet sétálsz. Ne fuss túl gyorsan, de túl lassan se, érezd, hogy mozogsz, hogy dolgozol. Próbálj egyenletesen lélegezni. A következő héten növeld a futással töltött időt, azaz fuss négy percet, és sétálj két percet. És így tovább. Egyszer csak azt veszed észre, hogy fél óra futás meg sem kottyan.
2017. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Először az egyik lábad , majd a másikat kell előre raknod. Próbáld meg minél gyorsabban.
2017. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Javaslom az "első 5 kilométerem" nevű edzéstervet.

Futócipőt vegyél, más felszerelés nem kell így az elején.

2017. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyik lábad tedd a másik elé minél gyorsabban. én így szoktam..meg vegyél egy futócipőt..mit kell ezen túlvariálni? meg milyen versenyre akarsz nevezni, ha most kezdesz futni?? én biciklizni szeretek, extrém távokat minél gyorsabban, mégse fordul meg a fejemben hogy versenyezzek. A verseny azért verseny, hogy akik indulnak azok jól futnak és meg akarják mutatni hogy ők a legjobbak. Szerinted te vagy a legjobb? előtte legalább fuss egy kört a ház előtt..
2017. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!