Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 5 hónapja edzem. Van rajtam...

5 hónapja edzem. Van rajtam felesleg is, de nem sok, szóval tömegeléssel kezdtem. Azt vettem észre, hogy nem nőnek az izmaim, hanem inkább "látszanak". Nem jó az étrend?

Figyelt kérdés

18F


Szóval persze kicsit nagyobbak lettek, de az alakjuk látszik inkább, meg eresebb a karom, de a tömeg nem igazán jön.

Nem jön mindig össze a kalória, vagy, van, hogy nem tudok annyit enni.


Eddig nem rajzolódott ki ilyen szépen a deltám, vállam első feje, tricepszem, hátam.


Bicepszem, mellem, hasam, lábam nem nagyon változott.


2017. okt. 15. 12:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Fehérjéből 2g * ttömeg is összejön, de a szénhidráttal és a kalóriákkal vannak gondok. Azt kellene valahogy megdobni, hogy nőjek?
2017. okt. 15. 12:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem írtál étrendet . Számold a makrókat inkább azoknak adni kellene a kalóriát is . Milyen edzéstervet követsz ? Súlyokat hogyan növeled ? Egész testes vagy kétfelé bontott edzést csinálsz ?
2017. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kevés szénhidrátot eszem, kb 200g jön össze naponta.


De napi 2x eszek rizst, 1x zabkását, és a barna kenyeret is nyomom, pedig nem esik jól.


Mégis 2500 kalóriánál járok, és 3500 kéne.

2017. okt. 16. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!