Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak akkor, ha? .

Mit csináljak akkor, ha? .

Figyelt kérdés
Mit csináljak akkor,ha tömeget szeretnék növelni,viszont van rajtam egy kis felesleg?Nem olyan vészes, de nem akarok több zsír magamra.Maximum minimálisat, ilyenkor mit kellene tennem?

2016. máj. 15. 19:08
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Kezdők tudnak szálkásító diétával is izmosodni egy ideig. Tehát zsírleadàs közben. Utána kis kalóriaplusszal tömegelés.
2016. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem én már nem tudok egyszerre szálkásodni és tömeget növelni. 1éve edzek, de rosszul kajáltam és jött fel zsír is, de még nem akarok szálkásítani,majd jövő ilyenkor.Hogy tudnék minimális zsírosodással izmosodni?
2016. máj. 15. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Lassú tömegelés, lődd be a ch-t és figyelj a zsírokra is.
2016. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy cortez írta pici legyen a kalória többleted, ha havi 0.5kg-nál több jön fel csökkentsd a ch-t. Moderált szintről indíts.
2016. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megfelelően belőtt étrenddel minimalizálható a zsírosodás.
2016. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Igen, írtam azt is; kis kalória plusz legyen. Ennyi a titok.
2016. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés,köszönöm.
2016. máj. 15. 19:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!