Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt sikerülhet...

3 hónap alatt sikerülhet elérni a "strandalak"-ot? (többi lent)

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok 172 cm/ 60kg.

1 hónapig voltam konditeremben és nagyon megtetszett. Tanév vége fele sokat kellett tanulnom, ezért "felhagytam" a gyúrással. Nyári szünetben (kb. 3 hónap) elakarom kezdeni komolyabban.


Nem a 0ról indulok, de azért van még mit fejlődnöm a kívánt alak eléréséhez.

Strandalak alatt azt értem: kicsit kockás has, szép izmos kar, széles(ebb) hát-váll-mellkas. Remélem értitek.


Úgy terveztem, hogy személyi edzőtől kérek edzéstervet.

- Heti 3-szor (kedd, csütörtök, szombat) lejárok.

- Az edzések 1-1.5 órásak lesznek.

- Edzés után fehérjeturmixal kiegészítem a fehérje-bevitelt és persze szénhidrát, zsír-bevitelre is ügyelek.

- Napi 4-5 étkezés, nyáron hátha ezt meg tudom oldani.


Kérem szépen azokat akiknek közük sincs a témához ne írjanak. És tisztában vagyok azzal, hogy az orvosok nem ajánlják már hallottam.

Előre is köszi.


2010. máj. 30. 17:56
1 2
 1/20 anonim válasza:

Ha a leírtakat betartod szerintem tuti sikerűlni fog:)

16L

2010. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Ugyan így vagyok... 14 éves fiú vagyok, egy ideig edzettem de egy sérülésem miatt abbahagytam. Nekem szerencsém van, a garázsunk végében van egy komplett kondigép, csak futópad nincs benne. Nos, n neked nem javaslom a fehérjeturmixot. Hidd el, nem jó Én azt javaslom, hogy szerezz be csecsemőknek adható fehérjeport, ami természetes adalékokból áll, én is azt használom. Ha a csecsemők használják, akkor én miért ne? :D Amúgy az alkat... én is ilyet akarok elérni. Ugyebár a kockahashoz először a zsírt kell leégetni, akár diétával. ÉN napi 400 hasprést csinálok, ezt kétnaponta, pluszba ezeken a napokon 60-80 oldalfelülést, és 50-60 normál felülést csinálok. Ezzel kidolgozom az izmokat, ameddig a zsír teljesen el nem tűnik.

A váll/hát... nem tudom, mi lehetne jó, talán a kombinált edzőgép, tarkóhúzással csinálhatod, úgy 4-10 kilogrammal.

Az izmosabb kezek... maradjon a rendszeres súlyzózás. Inkább csinálj meg többször kis súllyal, mintsem gyorsan, kapkodva, kevesebbszer nagy súllyal. A közeli ismerősöm... nos, elég... "kellemetlen" mellékhatást kapott, ami... fiú létére nem volt túl előnyös. Szóval szánj rá sok időt...

És még valamit ajánlok. Szerezz be egy edzőpartnert, akivel eljársz kondizni, mert sokkal izgalmasabbá teszi az edzést, és inspiráljátok egymást. Hogyha bármi mást szeretnél még kérdezni, csak írj egy privát e-mailt, akármikor szívesen válaszolok :)

2010. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, rosszul írtam, nem komplett kondigép, hanem komplett konditerem... :D
2010. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Persze, eddig is 2 barátommal jártunk le ;P


A turmixxal kapcsolatban meg lehet, hogy egészségesebb a bébi fehérjepor, de végülis mindenhol azt olvasom hogy csak a színezék ami káros ezekben, de miben nincs ma már színezék?


De lehet, hogy egyszer kipróbálom a bébi fehérjeport ettől függetlenül. Milyen kiszerelésben kapható és mennyiért szoktad venni? Gondolom gyógyszertárból szerzed be.


A gyakorlatokat meg már szépen eltudom végezni, mind1ik kondigépet tudom használni.

Zsír nemsok van a hasamon, de nem akarok matematikailag tökéletes kockákat a hasamra xD


Köszi, hogy írtál :)

2010. máj. 30. 18:31
 5/20 anonim ***** válasza:

Nincs mit :)

Hát, én sem akarok tökéletes kockákat, de már 4 látszik a hasamon halványan, és ha megfeszítem, hat látszik, eléggé részletesen :) Szóval csak gyakorolni kell.

A bébitáppal kapcsolatban:

A színezéken kívül még rengeteg más adalék egészségtelen, sőt, káros is. Főképp a mindenféle mesterséges anyagok, ízelítők, színezékek, tartósítók, stb... Ezek igen, felpumpálják az izmokat, de iszonyatosan roncsolják is azokat. Ráadásul (közvetett infóból tudom) a gyomrod is felpuffad és állandóan nyomást érzel belül. Hidd el, sokkal jobb ,ha saját erődből, a természet útján szerzed meg az izmokat, mintsem elkapkodva, ideiglenesen :)

A bébitápot nem csak gyógyszertárban lehet venni. Szinte akármilyen üzletben megtalálható pl. nestlé fehérjepor. Ebből csak egy kevéskét (adagolókanállal) kell tenni tejbe, és a csecsemőknek felforralni. Én csak a banánturmixba teszem bele, tojással együtt. :)

2010. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

Szerintem lazán sikerülni fog. Mivel vékony vagy, meglehetősen szálkás lehetsz, az izmok gyorsan látszódni fognak.

Heti 1-2 foci vagy ahhoz hasonló mozgás, túra, még jól jöhet, lehetőleg ne azon a napon, amikor súlyzós edzés van.

2010. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

KÉrdező:

Elég jók az elképzeléseid.Bár én még várnék a kondizással 2-3 évet minimum.

Személyi edzők jó edzésprogramokat adnak.Ha helyesen vitelezed ki őket ezzel a részével nemlesz gondod.

heti 3 bőven jó később ha úgyérzed heti 4 is lehet belőle.

Fehérjeturmix mehet. Esetleg tömegnövelő(jumbo,vm35,hypermass)ügyelj a fehérje és ch dús étkezésekre.


Előttem lévő válaszoló:Ez a duma amit leírtál a fehérjéről:D hát jót nevettem rajta.Ez a többet kevesebb súllyal dettó hülyeség.Abba is ugyanúgy van tartósítószer.Miaz hogy felpumpálja az izmokat? a tej is felpumpálja?:D ugyanis a tejsavófehérjét a tejből nyerik...Én már lassan 1 éve eszem őket semmi puffadás..semmi bajom nincs tőlük.Elkapkodva ideiglenesen?:D epic fail..:DKevesebbet kell akkora súllyal hogy épphogy kimenjen szabályosan.


remélem segítettem kérdező


17F

2010. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
bocs nemláttam hogy azóta válaszoltak.Az első válaszolónak címeztem:D
2010. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendes válaszokat :)

Heti 2 foci megvan, nem egyesületben, de kihajtom magam mindig így is :P

Egy foci szerda este, egy szombat reggel :)

2010. máj. 31. 16:58
 10/20 anonim ***** válasza:

a bébifehérjepor az jó, de a tejsavófehérje csak felfújja az izmokat, de roncsolja is! Ezeket honnan vetted apa?:D

mindjárt oda lyukadunk ki, hogy hormonok, meg dopping van a fehérjében:D

2010. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!