Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 30 perc aktív otthoni...

Napi 30 perc aktív otthoni tornával el lehet érni fogyást?

Figyelt kérdés
Csak 3-4 kg-ot szeretnék fogyni és az izmaimnak is úgy gondolom jót tenne a napi átmozgatás.

2017. nov. 23. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit eszel.
2017. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor se fogynál ha napi 30 percig futnál hogy elérj a Mekibe és bekajálj..Fogyni mozgás nélkül is lehet, ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz..mert hogy a szervezeted csomó kalóriát felhasznál arra is, hogy fenntartsa magát. Viszont ha így fogysz akkor egy löttyedt csont-bőr leszel. Igaz 3-4 kg után azért nem olyan durván látszik a változás. Ha szép alakot akarsz akkor edzeni kell.
2017. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzaszólásokat. Nemrég hagytam abba az edzést egy pár hónapja (sajnos munkám miatt nem volt összeegyeztethető), és 3-4 kg feljött rám. Az alakommal nincs gond, 163 cm-hez 56 kg vagyok. De jobban éreztem magam 52-53 kg-osan. Gyorskaján nem élek és nagyon odafigyelek az egészséges étrendre is.

Illetve úgy érzem az izmaimnak is hiányzik némi testmozgás.

2017. nov. 23. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, de ha így van akkor tudhatnád már, hogy hogy működik ez a dolog...szóval félre is értelmeztem a kérdésed, mert ezek szerint arra vagy kíváncsi, hogy az otthoni edzéssel kiválthatod-e az edzőtermit..Igen!! Simán megoldható otthon is, el s hiszem hogy igényli a szervezeted.
2017. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oh, igen, pontosan. Bocsánat, én tettem fel nem túl egyértelműen a kérdést. :)

5-6 éve aktívan úsztam, és nagyon hiányzik a sport, mozgás. Meg persze a plussz kilóktól is megszabadulnék, csak ugyebár kevésből, keveset leadni nehezebb, mint teszem fel, aki 95 kg és 20-at akar fogyni. Az nyílván látványosabb, főleg miután beindul a fogyási folyamat.

2017. nov. 23. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:

30 perc keves. Jobb esetben ennyi egy bemelegites es legalabb enyit kell nyujtani is edzes utan, tehat igencsak keves.

Persze ha most meg edzetlen vagy, akkor alapnak tok jo ... de ha celjaid vannak, vagy kesobb fogyni is akarsz, akkor sokkal tobbet kell sportolnod - mellette egeszsegesen enni is.

2017. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Igazad van. Csak folyamatosan szeretném visszaterhelni a szervezetemet a mozgásra. A napi fél óra-óra séta mindig megvan. De számomra kevésnek bizonyul. Otthon meg kötetlen tudok edzeni. Az étkezéssel nincs gond. Mindennap eszek zöldséget, vitaminokat, húst. Kenyeret, pékárut, krumplit sosem eszem. Nem szeretem kis korom óta.
2017. nov. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!