Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék a legjobb ár/érték...

Hol tudnék a legjobb ár/érték arányban kondigépeket vásárolni?

Figyelt kérdés

Szeretnék összerakni egy kis edző sarkot, a következőket tervezem beszerezni: erőkeret vagy guggoló állvány amivel fekvenyomni is lehet; állítható fekpad negatívtól 85-90 fokig; rudak; súlyok. Ezek a számomra, illetve szerintem legfontosabb eszközök, amivel az alapvető gyakorlatokat el lehet végezni. Amazon-on(UK), és ebay-en keresgéltem fekpadot és erőkeretet, mert a többi dolog Magyarországon vagy ugyanannyiba, vagy még kevesebbe kerül. Fekpadot 20 000Ft-ért találtam, guggoló állványt pedig 30 000Ft-ért. A fekpad még azt hiszem okés, de a guggoló állvánnyal nem igazán barátkoztam meg.

Ezt az állványt találtam:

[link]

És valami hasonló lenne nekem a tökéletes:

[link]


Tudom sok a különbség, nem is várom el hogy 30 000Ft-ért ilyen (fél)erőkeretet kapjak, de reménykedem benne, hogy van valami jobb választás. Nagyon meg akarom gondolni, és nem akarok rossz döntést hozni. Nem az kérdés, hogy "érdemes-e ezt az egészet megvalósítani, otthoni kondi"termet" kiépíteni", az most nem aktuális. És tudom, hogy a saját testsúlyos edzés olcsóbb, stb, de én ezt választottam. Csak azt szeretném megtudni hogy van-e jobb választás esetleg Magyarországon, jobb ár/érték arányban, pár tanácsot is szívesen fogadok ebben a témában. Tudom, kondgépEKre kérdeztem rá, mert nem csak erőkeret/guggoló állvány ami érdekelhet. Hogyha valamit rosszul tudok vagy akármi, akkor nyugodtan javítsatok ki. Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2017. dec. 22. 22:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!