Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az miért van hogy futópadon...

Az miért van hogy futópadon 9esen 40 perces futásnál a 15. perctől 180 a pulzusom végig de ezt igazaból nem is érzem jól birom a futást? 20éves vagyok

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg hibas a pulzusmerod, egesz pontosan milyen tipus?
2017. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Polar m200
2017. dec. 29. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel fiatal vagy, ez teljesen reális is lehet. A max pulzusod vélhetőleg 200 fölött van, tehát a 180 még nem olyan megterhelő számodra. Én is hasonló vagyok, 180 fölötti pulzussal órákig tudok futni és nem érzem megterhelőnek annyira (pedig én már 32 éves vagyok, de ez nyilván adottság, genetika függő dolog is).


Mióta futsz? Mivel a 9-es tempó nem túl gyors és ehhez relatíve magas pulzus tartozik, feltételezem, hogy még nem vagy eléggé hozzászokva a futáshoz. Később azért, ha rendszeresen edzel, biztos lejjebb fog menni a pulzusod is ennél a tempónál.

2018. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!