Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok összeállítani egy...

Tudnátok összeállítani egy edzéstervet?

Figyelt kérdés

Nos sosem edzettem még így konkrétan sose életemben, viszont most jött egy olyan változás az életembe mikor úgy érzem, hogy kell. Mások elég jó testalkatúnak valamint erősnek mondanak, de én nem tartom így és szeretnék egy jól kinéző, izmosaBB testet elérni . A legjobb az lenne, hogy ha ez 2-3 hónapon belül látszana, de természetesen tudom, hogy ennyi idő alatt nem lehet jelentőset elérni valamint én se ilyen rövid időre tervezem ezt az egészet. Tudnátok írni egy tervet pihenő napokat is beleszámítva valamint a körülményeket figyelembe véve? (Valamint mennyire kell az étrendemen változtatni, mivel jelenleg rengeteg húst+köretet eszek, sok gyümölcsöt és csak kevés zöldséget mondhatjuk azt is, hogy mindig azt ami "van")

(A fizikai munkát jól bírom és nehezen fáradok ki, ha ez lényeges)

19F 175 cm, 72Kg


2018. febr. 10. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdésnek heti 3 teljes testes edzés a legjobb szerintem. Pl hétfő szerda péntek. Minden testrészre csinálsz valamit de nem túl nagy megterheléssel . Így is szépen fogsz fejlődni kezdőként. A lényeg hogy megtanuld érezni az izmaid és helyesen csináld a gyakorlatokat. Neten teljes testes edzéstervet keress nem lehet nagyon mellé nyulni. Aztán ha van olyan gyakorlat ami neked nem jó azt helyettesítsd mással. De neked kell rájönnöd ezekre a dolgokra. Nem vagyunk egyformák, így nem is lehet általános edzéstervet kialakítani.
2018. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ICF 5x5
2018. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
starting strength > Wendler 5/3/1
2018. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!