Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erröl az íjról?

Mit gondoltok erröl az íjról?

Figyelt kérdés

[link]


18 éves vagyok 188cm magas és elszeretném kezdeni az íjászkodást hobbi szinten előszór, de még kezdő vagyok teljesen. Illetve mekkora íj lenne ideális nekem és milyen erősségben?

Arra lennék kíváncsi, hogy ez az íj mennyire lenne jó nekem? Olyat szeretnék azért aminél nem az íjtól függ hanem azért minőségibb és ezért nem húz semerre meg hasonlók.

Viszont mondtak róla olyan dolgokat, hogy be kell állítani meg kell hogy valaki megmutassa tehát olyan aki ért hozzá.

Én is betudnám állítani illetve összeszerelni internet alapján?



2018. márc. 14. 18:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt hogy meddig szeretnék az íjászkodásban menni azt még meglátom. Ezért szeretnék viszonylag még megengedhető áron jó fajta íjat.
2018. márc. 14. 18:49
 2/2 anonim válasza:
Szia. Tényleg be kell állítani a tiller csavarokat, ami nem olyan könnyű dolog, mert sok minden múlik rajta. Ha tényleg nagyon kezdő vagy és nem szeretnél elmenni egyesületbe, vagy bemutatóra stb. akkor én inkább egy egyszerűbb fa vadászreflex íjat ajánlanék. Azok között is vannak nagyon jó fajták, én is olyannal kezdtem. Ha később komolyabb szinten szeretnéd folytatni az íjászatot, akkor javaslom hogy menj el egyesületbe, mert ott tudnak segíteni javítani a technikádon, hogy milyen íj illik hozzád, milyen erősségben.
2018. márc. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!