Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha naponta 4g kézi súlyzóval...

Ha naponta 4g kézi súlyzóval megcsinálom 250-300-at akkor mennyi idő után fognak látszani az izmaim?

Figyelt kérdés

Már kb egy hete csinálom és nagyon nagyon picit látszik ha befeszítem.Mikor fog jól látszódni,hány hónap múlva?Szép nőies izmot szeretnék.+naponta guggolok 100-at.

16/L



2018. márc. 19. 16:40
 1/8 A kérdező kommentje:
nem 4g hanem 4kg.:D
2018. márc. 19. 16:42
 2/8 anonim válasza:
24%

Szerintem egy lány nem valami vonzó ha 2ajtós szerkrény :( Tehát oda nem kell tornázni(kivéve ha fogyni akarsz) fiúk nem a bicepsz nézzük.

De. A kiakarod magad pattintani elvileg 2 hónap után látszik fiúknál. Lányoknál sokkal több erőfeszítést kell tenni (vagy szedj férfi hormonokat)

2018. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ne férfi izomra gondolj mert az egy nőnek írtó csúnya.Ilyesmit szeretnék [link]
2018. márc. 20. 06:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Grat Ákos, rég olvastam ennyi marhaságot egy ilyen rövid hozzászólásban.


Kérdező: ez nem így működik. Nem sok ismétlés kell, hanem emelni a súlyom. Nem csak kárra meg lábra kell edzeni, hanem egész testre. És nem 2 hónap, hanem inkább 2 év. És még a táplálkozásról szó sem esett... Inkább olvass vissza ebben a kategóriában, hogy mit írnak a "hogyan kezdjek edzeni?"-kérdésekre, mert nagyon el vagy tájolva.

2018. márc. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

4 kilôval ilyet nem fogsz elérni. Hiába emeled az ismétlésszámot, nem fogsz változni.


Ez pont olyan, mint a fekvötámasz. Ha valakinek kilátszanak a bordái és gyenge, 10 fekvö után nem érzi a kezeit/mellét akkor lehet fejlödni de csak kicsit, aztán már kevés lesz.


Súlyt kell növelni. És rendes étrendre lesz szükséged.

2018. márc. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicsit husi vagyok és lenne mit ledolgozni
2018. márc. 24. 09:51
 7/8 anonim válasza:

Akkor se nyersz semmit azzal, ha az egekig is emeled az ismétlésszámot.

Rendes diétás étrended rakj össze, szánj rá pár órát, akár napot is, matekozd ki miből mennyit. Emellett sportolj, fuss, biciklizz, ússz, súlyzózz. Menni fog, sok sikert!

2018. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De ha formás akarsz lenni, először le kell fogyni aztán gyúrni izomra.
2018. márc. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!