Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti hányszor járjak el...

Heti hányszor járjak el futni, és hányszor legyen erősítő edzésem? Mennyi perc? És mennyi pihenőnapom legyen? Szeretnék lefogyni 10kilót (az étrendem már megszerveztem, az okés)

Figyelt kérdés
Oké,sok kérdés, de nem szeretnék izomból fogyni,hogy a háj megmaradjon. Azt olvastam több helyen,hogy a kettő kombója normális mennyiségben a leghatásosabb. Csak nem tudom,mennyit csináljak. Én heti 4-5 futásra gondoltam(30perc) és heti 3-4 erősítő edzésre(15 perc) plusz naponta 10perc kisebb torna reggelente(ezt már régóta csinálom). Ez így jó lesz? Persze minden napon annyi kalóriát eszek, amennyivel lehet fogyni(aktívabb napon többet,pihenő napon kevesebbet)

2018. ápr. 7. 21:24
 1/5 A kérdező kommentje:

Pontosabban:

-heti5x30perc futás

-heti 2 pihenőnap

-heti 2x15 perc erősítő edzés

-napi 5-10perc reggeli torna

2018. ápr. 7. 21:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ezt kitartóan csinálod akkor lesz eredménye, igen.

Futásnál próbálj lassan futni, 30-40 percig, ha a zsírégetés a cél. (Beszélgetős , nem lihegős tempó)

2018. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kocogásra, lassú futásra gondoltam én is,sprintelni nem szeretek.

Köszönöm a választ(:

2018. ápr. 8. 06:02
 4/5 anonim válasza:
Szia! Mit értesz azalatt, hogy erősítő edzés, és reggeli torna?:o Mit csinálsz?
2018. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Reggeli torna: ,,kihívások", pld plank, felülés

Erősítés: expander, esetleg nagyon intenzív torna

2018. ápr. 9. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!