Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyási tippek?

Fogyási tippek?

Figyelt kérdés
Szóval az utóbbi időben fel szedtem egy pár kilót magamra és ezt szeretném leadni viszont sajnos egész nap egy irodában ülők napi 11 órát és sok időm nincsen mozogni ebben az időben esetleg tudnátok mondani olyan kajákat amik kevésbé hizlalnak , mert általában tescos péksütit vagy tescos pék cuccokat szoktam enni ,mert az volt a legközelebb de minden evő vagyok szóval bármit meghallgatok

2018. júl. 13. 13:56
 1/2 palilaci ***** válasza:
Saccold meg a napi kcal igenyed es vonj le belole 400kcalt. A kapott erteket egyed mindennap. A heti minusz 0.5-1kg az jo fogyasi utem. Olyan meg, hogy "hizlalo kaja" nincs. Pizzaevessel is lehet fogyni ha kcal minuszban vagy es salataevessel is hizni. Az mar mas kerdes, hogy melyik az egeszsegesebb es milyen a tapertekuk.
2018. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Számolj kcalt!És ha fogyni szeretnél akkor a napi kcal szükségletedből vonj ki 5-20%!De ne többet mert akkor már az elég drasztikus!Nagyon ajánlom a meal prepet ami azt jelenti hogy előző nap (vagy akár több nappal azelött elkészíted a kaját és beteszed kiadagolva dobozokba!Másnap reggel csak elő kell kapnod és viheted is a munkahelyre!Amit ilyenkor ehetsz az a csirkemell a halak vagy akár a pulyka vagy ha növényit szeretnél falafel ,tofu!Mellé zöldségköret de ehetsz hajdinát,bulgurt,kölest,lencsét vagy kuszkusz is!Reggelire nagyon tudom ajánlani az overnight oats-ot!Ez egy zabkása amit úgy kell elkészteni hogy dobozba tszel zabot ,felöntöd vizzel vagy tejjel(+plusz pakolhatsz rá még bármit pl.gyümiket)És hagyod estére!A zab megszívja magát és reggel már viheted is!Vagy a chia puding is nagyon jó azt meg tudod nézni a neten hogy ,hogy kell készíteni!De még a neten van egy csomó egészséges ,elvihető reggeli ötlet!Nasinak vihetsz gyümit,pár szem olajos magvat,joghurtot,proteint...

Amúgy vannak a neten tök jó 10 perces edzések ha nincs időd nézz szerintem utána!:)

2018. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!