Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha napi 300 felülést csinálok,...

Ha napi 300 felülést csinálok, tehát regggel 100, délután 100, este 100, azzal milyen eredményt érhetek el 3 hónapon belül?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
nemtudom, biztos izomés lesz a hasad. Amúgy nincs izomlázad? hogy birod ezt,
2010. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én 2 hónapig csináltam naponta 400 felülést,reggel 200,este 200,semmitsem ért...abba is hagytam
2010. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, tehát akkor mivel/hogyan érdemes izmosítani a hasama?
2010. jún. 18. 17:45
 4/9 A kérdező kommentje:
hasamat*
2010. jún. 18. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod hogy csak akkor lesz látható az eredmény ha nincsen zsírréteg a hasadon?
2010. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne csak egyfajta felülést csinálj, hanem mondjuk 10 fajtát, 30-as szériákban és úgy egyszerre a 300 megállás nélkül. Valamint valóban a zsír eltakarja az izmot a hasadon...
2010. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

csak a gerincedet teszed tönkre!

[link]

2010. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

szép, izmos, kockás hasizmod lesz, de ha nem diétázod le, akkor senki sem fogja látni.

Ugyanis incs helyi zsírégetés. Mozgás során nem a dolgozó testrészről megy le a zsír, hanem egyenletesen, mindenhonnan. Ez annyiból nem igaz, hogy elhízni sem egyenletesen szoktunk, így fogyni sem egyenletesen fogunk. A zsírszövetekben található alfa2-receptorok felelősek, hogy hová rakódjon le a zsír, és ezek felelősek a zsírok mobilizásának gátlásáért. Az alfa2-receptorok egyenlőtlen eloszlása határozza meg, hogy elsőként hová hízzunk, és bizony onnan fogunk utoljára fogyni. Ezt nem tudjuk befolyásolni az adott testrész megmozgatásával. Teljesen fölösleges felüléseket csinálni a fogyás miatt, akkor már inkább menjünk le, és fussunk ahogy csak bírunk, az sokkal több kalóriát éget el.

2010. jún. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi, és egyébként is, nem a mennyiség a lényeg, hanem, h éppen bedurranjanak az izmaid, így csak beégnek...


De az előttem szólók jól mondták, amíg zsír van a hasadon, addig nem lesz eredmény, és olyan 12%-os testzsírszázaléknál kezd el definiálódni.

2010. jún. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!