Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pasik, titeket az edzőteremben...

Pasik, titeket az edzőteremben az izzadt nő látványa taszít?

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok edzőterembe, de az izzadással meggyűlik a bajom. Alapvetően nincs vele gondom, mert innen tudom, hogy hatékony az edzés, és ez egy természetes folyamat. Na, de amikor A-ból B-be el kell jutnom a gépek között, vagy akár az öltözőig megyek, természetesen az ott lévő összes férfi szeme elé kerülök,akik túlnyomórészt testépítők. És bizony nőként hirtelen néha rosszul érzem magam, hogy kicsit piros, izzadó fejjel, vizes pólóban, és például a fenekemen is vizes nadrágban mászkálok. Mintha legalább a szaunából jönnék. És nem tudom eldönteni, hogy aki oda jár férfi, az ilyenkor is elvárja, hogy kis csinos hölgyek szaladgáljanak körülötte, vagy nem néz le egy olyat, mint én, inkább ő is a kemény munkát látja benne?

2018. júl. 21. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A melledet és a fenekedet nézik, meg ha ki van dolgozva, a hasad.
2018. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ők is izzadnak, ne törődj ilyesmivel.
2018. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az izzadàs egy természetes folyamat engem nem zavar egyàltalàn

Csak az taszít amikor nem hasznàl kendöt és úszik utàna minden az izzadtsàgba

Meg mikor kipakol pl a fekvenyomo padra telefont kulcsot vizet shakert mindent ami létezik és otthagyja

2018. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Te is az a fajta libus vagy aki csak magamutogatni jár le edzeni és lesi a hatást ki gerjedt rá .


Normál sportember leszarja mit szól a másik és mennyire találja éppen vonzónak.

2018. júl. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy magyarázattal tartozom, de unom a másokat látatlanban megfejtő embereket.

Szimpla igényesség, hogy nem szeretnék nő létemre gusztustalan látvány lenni más edző emberek között. Keresem annak a határát, amikor a csapzott kinézet még elfogadható, illetve amikor már higiéniailag elítélendő.

Tudom, kikre gondolsz, de ezek a "libusok" egy szál sportmelltartóban és feszülős naciban tekeregnek a pasik között. Tökéletes hajjal, sminkkel. Isten ments, hogy ilyen legyek.

A fogyásom nagyon jól halad, ha csak mutogatni járnék magam, azt hiszem abból nem lennének mínusz kilók :/

2018. júl. 23. 09:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem beindít! Amúgy meg mindenki a saját edzésével van elfoglalva.
2018. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha zavar, hogy valaki meglát nem tökéletes állapotban ,akkor nem neked való az edzőterem.Biztos lesz olyan akinek nem vagy az esete ,sőt sok ilyen lesz. Veszel otthonra egy kondigépet és szabad súlyokat aztán ott nem néz senki.
2018. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jocikabp82 válasza:
Szerintem tok vonzo es sexy mikor egy igenyes no aki fegyel a testere es dolgozik rajta es kirajzolodig a melle a popoja az izzadsagtol
2018. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!