Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kell megtanulni húzódzk...

JUNG.G kérdése:

Hogyan kell megtanulni húzódzkodni heti két alkalom alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok 31 éves vagyok mindenféle sportot csinálok fallabda, bicaj, futás, úszás, yoga, kosárlabda, és néha konditerem. Átlagosan heti 2-3 alkalommal csinálom valamelyiket. De múltkor mikor a konditermet választottam egy 50 éves faszi úgy húzódzkodott mellettem mintha a világ legegyszerűbb dolga lenne!! Nagyon menő volt!!Tudtok edzésprogramot ajánlani. Ami kifejezetten erre megy rá?

paramétereim:

súly: 81 kg

magasság: 185 cm.

max húzódzkodás: 5 darab (full gyökér)



2017. okt. 11. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Az 5 darab nem is rossz. Csinálni kell heteken, hónapokon át, aztán megy több. Nincs semmi csodamódszer.
2017. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

az a neve a harcos húzódzkodás edzésterv.

heti 5x kell csinálni napi 5 sorozatot.

először a fél húzódzkodásból juss el belőle 5x10ig.

így néz ki a fél,vagyis a felső tartomány.

https://www.youtube.com/watch?v=cPGRw-T5SpY

aztán ha megvan utána kezd elölről 5x5 körül a teljes mozgástartománnyal.

heti 2 húzódzkodó edzés az szinten tartásra elég.

ismétlésszámban való fejlődéshez kevés.

2017. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem edzésterv kell, hanem egy kis hétvégi barkácsolás, aminek során felszerelsz otthonra egy húzódzkodót. Megéri. Akinek mindig ott van a feje fölött, az olyan természetességgel lóg rajta, mint majom a fán. Mindig, amikor átmész az ajtó alatt, csinálsz egy tízest. Mintha csak ásítanál. Hamar belejön az ember, aztán egy 15-20-at (fogás módjától függően) meg tud csinálni. Utána lehet nehezíteni: egy magadra vett hátizsákban plusz súlytárcsákkal. Egyébként az, hogy hányat tud valaki, nagyon befolyásolja az emelgetendő testsúly. Néhány kiló plusszal máris felére csökken az ismétlések száma. Ha meg ugyanennyit könnyítesz (pl. egy sámliról egyik lábbal ici-picit rásegítesz) máris kétszer annyi fog menni. Mindig az az ideális számodra, amiből kb. tíz szabályosat tudsz megcsinálni. Váltogathatod a különféle fogásokat is.
2017. okt. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokan még egyet sem tudnak húzódzkodni.

Nekem 4,5 sikerült eddig.


Üres perceidben otthon, ha szerencsés vagy, ha van ilyen lehetőség, mindig eggyel többet próbálj csinálni.


5 az már nagyon jó. :) Ne nagy lendülettel.

2017. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 5 már tökéletesen, megy akkor törekedj a 6 ikra.
2017. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!