Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudok a leggyorsabban...

Hogyan tudok a leggyorsabban megtanulni egy kézzel húzódzkodni?

Figyelt kérdés
mitvel tudom gyorsan fejleszteni ?( kettővel már azért tudok meg pár dolgod de a következő célom egy kézzel ,csak nem tudom mik a legjobb rávezetők .
2015. jún. 1. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem tanulás hanem erő kérdése, eddz és majd menni fog. Ha egyetlen egy sem megy akkor fegyenc-lépések jók, ha egy megy akkor mehet a meztelenharcos-féle, egésznap 1-2-t csinálgatsz de ezt 10-20x, monjduk mindig ha kimész wc-zni vagy kimész egy pohár vízért.
2015. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sowilo ***** válasza:

[link]


Ha egy sem megy, ne a fegyencedzés alapján csináld, mert nem lesz túl sok sikerélményed. Őszintén szólva nem valami jó a program. Amit linkeltem az egy értelmesebb leírás, azzal fejlődni fogsz.

2015. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A Fegyencedzés c. könyvet olvasd el, ott van 10 féle húzódzkodós (és pár más) gyakorlat a legkönnyebbtől a legnehezebbig, ami az egykezes. A könnyűvel kell kezdeni és ha egy bizonyos mennyiséget meg bírsz csinálni belőle, akkor továbbléphetsz a következőre.
2015. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg húzódzkodás. Nagy szívás, mert mocskos nehéz gyakorlat, de megéri, hidd el. Ha már megy 3x15-20, akasztasz magadra súlyt.
2015. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. jún. 1. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!