Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha szigetkört egyre gyorsabban...

Ha szigetkört egyre gyorsabban futom le akkor boldogtalan leszek?

Figyelt kérdés
A boldogsághormon futás alatt 30-40 perc után kezd termelődni. Ha én 30 perc alatti eredményt érek el a Margitszigeten, akkor nem termelődik boldogsághormon?

2018. szept. 10. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fuss kicsit többet, mint egy kör, hogy meglegyen a 30 perc. Akkor fog termelődni boldogsághormon. :-)
2018. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én nagyon tudnék örülni ilyen eredménynek. :-)
2018. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

attól,hogy kocsival mész-e.

mert amikor én jártam ki,akkor fél óra volt ingyen parkolás,ezért mindig le kellett tolnom 23-25 perc körül és örömet okozott,hogy nem kellet fizetnem.

2018. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 24 körül futom általában, de mindig lehet 2. kört futni :D akkor duplázod.


Amúgy én nem a pillanatban vagyok boldog hanem utána. Nekem mindig is egy erőpróba szerű szenvedés volt a futás. A konditeremben jól érzem magamat, de ott is inkább utána jó, amikor érzed, hogy az izmaidban fut a vér és befeszülnek.


Ha kevés neked az ott töltött idő és jól megy fuss több kört. Nagyon sokan nem állnak meg egynél :)

2018. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!