Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék rövid idő alatt...

Hogy tudnék rövid idő alatt jól megtanulni fekvőtámaszozni?

Figyelt kérdés
Sajnos 14,5 évesen eljutottam arra a szintre, hogy sajnos egyetlen szabályos fekvőtámaszt sem tudok megcsinalni. Egyedül az a fajta megy amikor szélesen vannak a kezeim, de az sem teljesen szabályosan. Hogyan, milyen módszerrel tudnék eljutni arra a szintre, hogy egy 10-15 szabályosnak mondható fekvőt meg tudjak csinálni. Ebből a szempontból sajnos, hosszú vékony karjaim vannak amikkel igencsak nehéz fekvőzni. Hamar nőttem sokat. Valamivel értelmesebb válaszokat írjatok legyszives minthogy eddz vagy csinálj fekvőt otthon. Falnál már próbáltam szabályosan is megy, térdelve is nagyjából szabályosan megy, de amint rendesen lábon próbálom meg egyszerűen nem megy. Köszi

2018. szept. 13. 19:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. okt. 14. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!