Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy fussak így?

Hogy fussak így?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni futni, de mindig amikor elindulnék elkezdek szorongani. Rosszul érzem magam attól, ha arra gondolok, hogy mások látni fogják, hogy futok. Volt, hogy egyszer elmentem futni, de valakik elkezdtek füttyögni, stb. és szerintem az óta van ilyen gátlásom/szorongásom, ha a futásra gondolok. Mit tehetnék ez ellen?

16/L


2018. szept. 26. 15:09
 1/4 A kérdező kommentje:
És nagyon szeretek futni, mert közben tudok lazítani, de amióta szorongok nem tölt el jó érzéssel. Arra gondoltam, hogy estefele, amikor kezd már kicsit sötétebb lenni, akkor indulok el futni, de még nem volt hozzá bátorságom.
2018. szept. 26. 15:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz olyan helyen futni ami nem forgalmas?:)
2018. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik, hogy elhatározod, és megcsinálod. Úgy tűnik, hogy most még csak a nyavalygás szakaszában vagy. Rajtad múlik, mikor lépsz túl ezen, és teszel valamit magadért.
2018. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-esnek köszönöm, 3-asnak meg egyáltalán nem csak kifogást akarok gyártani. Azt megtehetném máshol is és mint írtam, nagyon szeretek futni szóval nem az van, hogy ajj nem akarok futni. És alapból is elég gátlásos vagyok. Ha már olyan helyen kell mennem ahol vannak emberek akárcsak a futásnál rossz közérzetem van. De nem akarok vitát szítani, szóval sajnálom, hogy csak kifogásokat keresek.
2018. szept. 26. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!