Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen teljesítménynek gondolt...

Milyen teljesítménynek gondoltok egy 200 kilós guggolást?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel átlag nem edzo emberkent elmentem edzeni egy konditerembe, altalaban nok a ruddal (20 kilogramm) magaba vagy aki alapbol erosebb az ra rak még 5-10 kilót és annyival kezdi a guggolast, ha guggolni akar. Ferfiak 30-60 kilo kozotti sullyal altalaban. Na most. Ha ti tudjatok es erzitek hogy nalatok ennyi a teljesitmeny, akkor milyennek tartanatok, milyennek gondolnatok egy 200 kiloval guggolo embert? Kerlek irjatok a valaszba le azt is hogy edzettetek e mar valaha es ha igen mennyit.

Igazabol nyilvan ha nem edz az ember akkor a kutyat se erdekli a masik 200 kilos guggolasa, de ha velemenyezni kellene mi jutna rola eszetekbe?


2018. okt. 14. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elég jó teljesítmény. Amikor edzettem akkor 40 kg fölé nem mentem guggolásban, de így is sok sorozatot csináltam, 8-10-12 ismétlésszámmal.

Nem nehéz súly, de megteszi :D még az egészséges kategória sztem.

18/F

2018. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!