Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túlsúlyosként milyen edzés/étr...

Túlsúlyosként milyen edzés/étrend-el lehet izmossá válni?

Figyelt kérdés
Gondolom saját súlyos dolgok kilőve

2018. okt. 28. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz utána googlen mert itt senki nem fog leírni neked egy edzéstervet és egy diétát. ez nagyon összetett dolog Google n már nagyon sok edzésterv és étrend van fent vagy ha van pénzed menj el egy személyi edzőhöz.mert mi nem tudunk neked testre szabott étrendet és edzéstervet leírni ezt csak magadnak tudod összeállítani Vagy egy edző (ami nem lesz olcsó)
2018. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De el olvashatod Arnold Schwarzenegger és más híres emberek könyveit akik tényleg értenek hozzá.nagyon sokat lehet belőlük tanulni Én kb mind a 700 oldalt elolvastam az Arnold könyvéből és nagyon sokat segített Főleg mikor a személyi edző már nem edzett.
2018. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sárga kapszula című ebook, az alapokat jól leírja, bár manapság divat lett fikázni, de nekem az életemet megváltoztatta az a könyv, már talán nem is élnék, ha 29évesen 130kgosan nem nyomják a kezembe.
2018. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pacalpörkölttel.
2018. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!