Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire hatékony heti 3...

Mennyire hatékony heti 3 súlyzós edzés, fél óra futás 2 naponta,2 nap jóga?

Figyelt kérdés
Emellett természetesen az étkezésre és a folyadékpótlásra is odafigyelek. Mennyi időn belül figyelhető meg változás? Kb 10 kg-tól szeretnék megszabadulni. Milyen vitaminokat érdemes szedni? C- vitaminra gondoltam, illetve magnézium meg orvos ajánlotta a panangint, szíverősítő vitamint.

2018. aug. 17. 19:27
 1/2 xyzszs válasza:

En is jogazom mindennap,nem mondanam h fogytam,inkabb formalodtam,vekonyodott a combom es a derekam,de kg-ban ugyanannyi vagyok,mint voltam,mondjuk eleg vekony vagyok. Hiaba sportolsz,mozogsz sokat,egy beallitott etrend is. Szamold a makrokat!

Ha fogyni akarsz,akkor kaloriadeficit kell.

En sima multivitaminon kivul nem szedek mast,pedig vega (nem vegan!) vagyok, es a szuper a verkepem.

2018. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xyzszs válasza:
*jol beallitott etrend kell
2018. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!