Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges, hogy valaki ne...

Lehetséges, hogy valaki ne kezdjen el izzadni 5 perc guggolás, kitörés, csípőemelés kombinációtól, vagy minden mozgás közben izzadunk, ha nem is vesszük mindig észre?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 09:00
 1/5 anonim válasza:
Én edzettem már együtt olyan emberrel,aki nem tudott leizzadni. Csatak víz voltam 20 perc kardio után,a csaj meg ki sem pirult.Van ilyen. Ismerek egy másik nőt,neki meg csak a térde izzad. Komolyan mondom olyan vizes a nadrágja,mintha beletérdelt volna egy pocsolyába. Bocs az offért,ilyet még nem látott a világ.
2017. febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A férfiak főleg a szőr miatt izzadnak jobban.
2017. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egyénfüggő is, hogy ki mennyire izzad. Van aki már 1-2 perc könnyebb mozgás után is komolyan izzad annak ellenére is, hogy fitt, van aki kevésbé. Attól persze vizet mindenki párologtat, hogy nem folyik rajta a víz.

Van aki az izzadást köti össze például a fogyással, azt mondja hogy akkor kezd el fogyni, amikor izzad. Ez a része hülyeség, nem ettől függ, és az sem, hogy ki milyen keményen edzett :)

2017. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Ha ez így lenne akkor én 10 perc kardióval 2kg-ot fogynék :D
2017. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még soha nem izzadtam le nem kardió edzéstől, kivéve, ha kánikula volt... Jó, nem edzek keményen, csak amennyire nekem megy (könnyen kifulladok és akkor szünetet tartok), de tényleg nem vagyok izzadós. Amikor táncoltam vagy aprócska futással tarkított power walkingot nyomtam, akkor sem izzadtam meg, annyira semmiképp, hogy észrevegyem. A sittlapátolástól sem izzadtam. Futni nem tudok, csak igen röviden, de attól sem. Ez egyéni.
2017. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!