Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki segítene elmondani,...

Kálvin Tamás kérdése:

Valaki segítene elmondani, hogy ez thai box vagy mi?

Figyelt kérdés
Járok thai boxolni, meg vannak videók a neten pl (Yokao), meg ringes videók kesztyuvel. Szóval az Ong bak filmbe mióta láttunk thai boxot,abba vannak technikák elvezetések dobások stb. Amit én tanulok thai box az miért csak ringbe való, Nincs normális védés csak ha magad elé teszed a kezed meg ilyesmi semmi eltolás stb.

2018. dec. 20. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2018. dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Muay Boran és a Muay Chaya az más dolog, mint a Thai Box. Nincs semmi baj a Thai Boxszal se, lehet ott eltolni is, meg könyökkel védeni, befordulni egy ütés alatt és forgó könyökkel arcon tolod. Vannak abban is finomságok. Úgyhogy ne add fel, csak az elején tűnik nagyon ilyen adok-kapok stílusnak.
2018. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem de én kimondottan olyat akarok tanulni amibe csak ilyen (kung fusabb stílus van) azaz thai box de nem a ringes
2018. dec. 21. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ong bak muay boran nem muay thai...
2019. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!