Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kettlebell jó alakformáló...

A kettlebell jó alakformáló lányoknak? 17/l

Figyelt kérdés

Érdekesnek tűnik nekem és tartanak belőle órákat is. Jelenlegi testalkatom a "skinny fat" nem vagyok kövér, de ami van rajtam az zsír és izom pedig nem nagyon. Jól formálja az alakot ? Leginkább a fenekem és a combom szeretném meg feszes hasat.


Előre is köszi a válaszokat, tapasztalatokat ! :)



2019. jan. 30. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó lesz.
2019. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Guggolasokhoz jo, de a tobbihez kezisulyzo vagy gep kell.
2019. jan. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó lesz, vannak egész testet megdolgoztató gyakorlatok, esélyesen lesznek a csoportos edzésen kiegészítő feladatok is, plank, egyéb saját testsúlyos feladatok. De ki kell próbálni, pár hét után érezni fogod a különbséget. Viszont arra ne számíts, hogy már a második edzésen ugyanazokat a feladatokat végzed, mint azok, akik már évek óta járnak, fő a fokozatosság. Izomláz lesz azért. :D Egyébként azért jó kezdőként csatlakozni egy "haladó" csoportba, mert ők csinálják lényegében önállóan a feladatot, fél szemmel figyeli csak őket az edző, közben tud veled foglalkozni, korrigálni, ha kell. Ha mindenki kezdő egy csoportban, akkor ez nincs. Személyes vélemény, de nem kell félni tőle, hogy te leszel az egyetlen kezdő.
2019. jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!