Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak olyan sportágak,...

Vannak olyan sportágak, aminek semmi értelme, ráadásul világversenyeket is rendeznek belőle. (? )

Figyelt kérdés
Egyik nap kapcsolgattam a sportcsatornák között, és létezik olyan, hogy bothúzás. Életemben nem hallottam róla. Elnézést az érintettektől, aki ezt űzi, de szerintem nagyon röhejes. Az ilyen sportágnak mi értelme? Ülnek a földön a nagydarab emberek egymással szemben, és az nyer, aki el tudja venni a másiktól a kb. 40 centis botot.

2019. febr. 21. 12:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Erre gondolok:

[link]

2019. febr. 21. 12:12
 2/11 Hamvas rétihéja válasza:
A többi sportnak mi értelme van? Ugyanúgy el lehet mondani a többi sportról is, hogy értelmetlenek.
2019. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:

Miért ne lenne értelme? Pont annyi, mint a birkózásnak, cselgáncsnak vagy a szkandernek.

Amúgy egy hagyományőrző sport, mint pl a lovas íjászat. Nagyon helyes, hogy őrzik és vannak, akik művelik. Olcsó, egyszerű, tiszta szabályok vannak, látványos. Teljesen rendben van.

2019. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Végül is igazad van, de ez például nekem akkor is vicces. Meglepődtem mindenesetre.
2019. febr. 21. 12:51
 5/11 A kérdező kommentje:
Az sem kizárt, hogy azért fura nekem és röhejes, mert ahogy most olvastam a linket, amit a kérdés kiírása után olvastam, (mert kerestem, hogy mégis tudjátok, miről írok), kb. 5 éve honosította Darázs Ádám. Újkeletű, az biztos.
2019. febr. 21. 12:56
 6/11 A kérdező kommentje:

Ja és még annyit ehhez a sporthoz, amit nem nagyon neveznék annak, mert kb. 300 kilós csupaháj nők-férfiak is űzik, sokat nem edzenek, gondolom én. Darázs is nagydarab, meg a többi erőember, de itt pont azon lepődtem meg, hogy izom semmi egyeseknél, csak zsír.

Akkor hogy edzenek? Nem akarok kötözködni, de ez szerény véleményem szerint minden, csak nem sportág. Nem bántom őket, de megmozdulni és leülni is alig tudnak. Szóval ezért lepődtem meg leginkább. És nem győzöm hangsúlyozni, nem akarok bántani ezzel senkit, csak nem látom értelmét.

2019. febr. 21. 13:12
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Értelme nincs, de sportnak sport.
2019. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hamvas rétihéja válasza:

Lehet van rajtuk valami zsír, de könnyen lehet, hogy annyi izom is mint a te egész testsúlyod és képesek lennének egy kézzel a fejük fölé emelni téged.

Azzal csak magad járatod le, ha olyan dolgokról ítélkezel ennyire negatívan, amihez semmit sem értesz.

2019. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8-asnak uzenem hogy itt nem a sportolok fizikai állapotat kerdojelezte meg, hanem a sportág értelmét kereste.
2019. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Andizsuzsi ***** válasza:

"itt nem a sportolok fizikai állapotat kerdojelezte meg"


Dehogynem. "Izom semmi egyeseknél, csak zsír".

Egyébként benn a cikkben, hogy mi az értelme, talán el kellene olvasnia, amit megoszt.

2019. febr. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!