Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futás kockásítja a hasat?

A futás kockásítja a hasat?

Figyelt kérdés
Mikor edzésen futok kb. 5-6 km-t akkor utána nagyon látszanak a kockáim a hasamon. Zsírégető tevékenyége mellett még kockásít is? A hason kívűl még mit erősít a futás? Köszi
2008. nov. 9. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
A kockák akkor látszódnak ha kevés a folyadék a testedben és a futáskor sokat izzadsz. A bodybuilderek is azért néznek ki úgy ahogy, mert semmi zsír és semmi víz nincs a testükbe és a bőr rátapad az izmukra.
2008. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
4%
Hááát a sógornőm futóbolond, állandóan fut 10 km-eket, de elég duci még mindig a hasa, pedig vagy 10 éve csinálja. Nekem pedig szép lapos pedig alig mozgok.
2008. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%

mivel a futással izmot épitessz gyagya a lassú sétával égetsz zsirt és mivel a zsirégetés nehezen indul el ezé csak akkor égetünk zsirt amiko valami monoton lassú mozgást végzünk kb 50 percig és közbe majdnem elalszunk

a futással hirtelen van szüksége a szervezetnek energiára ezé nem fog a zsir raktárakhoz nyulni

CSAK EGY KIS BIOLOGIA

A BODY BUILDEREK AZÉ NÉZNEK KI UGY MINT AHOGY ME NINCS RAJTUK ZSIR? azé ezt kétlem tudod mié? ezért nézd meg és gondolkozz :Te is igy néznél ki ha nem lenne rajtad zsir?

[link]

ja és neki ne állj sirni hogy ezek doppingolnak mert ők azok akik a világ leggjobbjai akik kb 20 éve gyurnak

2008. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
HÁt én egy lány vagyok és nekem is kockás a hasam de én focizok! Hát a futás legfőképpen a lábadat erősíti....!!!
2008. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy a futás -csakúgy, mint az úszás- megmozgatja, fejleszti, erősíti az ember egész izomrendszerét, tehát akár kockásíthajta is a hasat. De végül is a futás nem igazán hasizom gyakorlat...

Tapasztalat: ha sok hónapig nem mozgok, aztán hirtelen elkezdek futni (focizni), nekem a felkaromban, és a rekeszizmomban van a legkellemetlenebb izomláz, nem pedig a lábaimban...

2008. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. válaszolónak mondom, hogy ők se igy néznek ki a hétköznapokba. azok a képen olyan szomjasak és éhesek mint állat. Én nem mondtam hogy nincs izmuk, mert nyílván a ahoz izom is kell hogy látszódjon.
2008. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!