Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha hirtelen...

Mit csináljak ha hirtelen túlerőltettem a derekam és megfájdult?

Figyelt kérdés

Egy lábműtét miatt fél éve nem edzettem és amikor az orvos megengedte nagy lelkesen el is mentem egy edzésre ahol egyáltalán nem nagy súlyokkal de azért azokkal dplgoztunk és megfájdult a derekam... mit kéne tegyek? Tudpm nem volt jó ötlet rögtön a közepébe csapni

17/L



2019. márc. 12. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy jó csontkovács helyrerakja.
2019. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem helyre rakni kell, hanem ésszel csinálni dolgokat
2019. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszi masodik ez segit...

Szerintem ha te is egy elsportolo lennel akinek ki kell hagyni egy egesz szezont akkor te is nagyon varnad mar az alkalmat hogy edzhess....

Es nem a biralast kertem csak valami tanacsot hogy mit tegyek mert mar megtortent a dolog keso azt mondani hogy hulye vagyok

2019. márc. 12. 15:32
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha élsportoló lennél,tudnád,hogy ilyet nem csinálsz,mert megsérülsz.

Hogy mit tudsz tenni?

Pihenj megint!

2019. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mert ha elsportolo vagy akkor az wgyenesen azt jelenti hogy tortent veled mar ilyen es van tapasztalatod?

Igazabol nem akarok osszeveszni sak sose ertem higy ezen az oldalon ami konkretan arra volt kitalalva h az emberek segitsenek egymasnak mert kell beszologatni

Egyebkent 9 eve versenyszeruen sportolok es eletemben eloszor most maradt ki rgy fel ev es ezert eszembe se jutott h ne menjek edzesre

2019. márc. 12. 20:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyelj,ennyi év után tudatában KELL lenned a velejárokkal,mert ez nem olyan idegen senki számára sem.

A tapasztalat más,azonban gondolkozni tudsz és kell az elővigyázatosság,mert alap.Ez egy kis baleset,de nem tudsz mást tenni,csak pihenj

2019. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hengerezd meg, sokat segít, aztán pihentesd. És legközelebb vigyázz magadra.
2019. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Teljesen igazatok van, hülye voltam csak annyira vágytam már a sprtra, meg hogy valamit kezdjek is a testemmel ne csak egyek, hogy bele se gondoltam, hogy nem így kéne

2019. márc. 13. 22:53
 9/10 A kérdező kommentje:
Viszont az úszás edzés az mehet nem?
2019. márc. 14. 08:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha helyes technikával tudsz úszni, akkor igen. Ha vízből kitartott fejű, hattyúnyakú "néni-úszás"-ra gondolsz, akkor azt inkább hanyagold.
2019. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!