Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockás hasta szertnek ebben...

Kockás hasta szertnek ebben kernek valaszokat. magamrol: 14eves vok 169 magas 59kg. vizilabdaztam 2 evet de abbahagytam és hát nincs meg a régi alakom. Kb ilyet szeretnek

Figyelt kérdés
ilyen kell xd: [link]
2010. júl. 3. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Ebben sok melóm van:

[link]

2010. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
xd. köszi :D xd de most komolyan valmi értelmes tipp / válasz? :D
2010. júl. 3. 23:30
 3/9 anonim válasza:
Kérdés milyen hasból akarsz kockásat csinálni. Mindenképp diéta+ aerob és hasedzés.
2010. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát nem vagyok kövér egyáltalán. 59kg 14 év és 169 cm kb. amig vizilabdaztam addig nem volt kockás hasam csak ha feszitettem és akkor is csak picit latszott. sőőt ha most is befezittem láccik picit csak eltakaja a zsir vagy hogymondjam:S talán a bőröm is feszesebb kene llegyen vagy netom :S lécci tippeket
2010. júl. 4. 00:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ilyen kinézetet akarj mert ez gáz. Lehet kockás hasa van, de mell, váll, és karizma nulla.
2010. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nekem kar izom megvan ... csak has és mell izom kene


hat nem mendom h kövér de nemis sovány... szerintem a börömön is kene feszesiteni , merrt ha igy lehuzom akkor laccanak a kockáim , de csak akkor ha feszitem szóval ezek a paraméterek :D

2010. júl. 4. 22:28
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

zsírt el kell tüntetni ha van utána kemény sport

Én is kockás hasat szeretnék csináljuk együtt?

2011. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem néz ki jól!! És a kockás has genetika, bár ennyi idősen a legkönnyebb elérni. Nézz ó hasgyakorlatokat, és midnen este edzélrá egy 15percet modnjuk, azátn fekvőtámaszt is csinálj, kifulladásig midnen este (1szer annyit amenynit birsz) , konditerembe 14évesen felesleges, én eztajánlom,jaés futni járjel, sokatsegít. Ha nincsvastag zsírréteg rajtad akkor ha normálisan csinálod midnen este 1-2 hónap és szépleszmár, csak jó gyakorlat kell ;) Amúgy őis feszíti a képen, naés ő focizott sokat, amit semmivel nemtudsz leutánozni, a focistáknak egyedi a hasizma, deha mindent jólcisnálsz a tiéd szebblesz ;)
2011. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!