Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkopott ízület megoldás?

Elkopott ízület megoldás?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy több éves küzdősportolás után a térdeimben szépen elkoptak az ízületeim. Szedtem rá gyógyszert, de semmi. Ha csak sétálok/normál napi tevékenységet csinálok, akkor nem fáj, viszont a lábedzéseket sorba hagyom ki, mert már a saját testsúlyos egylábas guggolásoknál is fáj. Eddig egyszer csináltam súllyal, de 1 hétig alig tudtam bármit csinálni (pedig nagyon kevés súly volt. kg 25-30 kiló.) Ez a súly is olyan volt, hogy bőven tudtam csinálni 30 ismétlés felett is akár, szóval még csak nem is az volt a baj, hogy túl sok volt a súly. Műteni nem szeretném, mert akkor pár év után cseszhetem az egészet, ha az is elkopik.. Jelenleg ropog és fáj a térdem, ropog a csípőmnél, az egyik vállam is ,,kattog", viszont egyedül a térdem szokott fájni.

Inkább csak azért bánom, mert nem hiszem, hogy ennyi idős korban, fiatalként ez normális lenne. Még ha lennék 50-50 éves és egész életemben sportoltam volna és úgy fájna, hát rendben. Megérteném, mert akkor kihasználtam. Egyébként a családban másnak is rosszak az ízületei.



2019. febr. 3. 20:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Valamint tényleg nem arról van szó, hogy ki akarom hagyni a lábazást.. A lábedzést csináltam majdnem a legnagyobb kedvvel, mert az a legnehezebb. Sokan nem szeretik, mert nehéz, viszont én meg szeretem, ha meg kell dolgozni valamiért (nem mindig, de általában.... :D)
2019. febr. 3. 20:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a forever glükozamin- és kondroitinszulfát és MSM tartalmú akoe vera italát fogyasztom a porcaimra, izületeimre és mellé hyaluronsav, gyömbér és kurkuma összetevőjű bogyóját eszem. Nekem beváltak.

Jobbulást!

2019. febr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönön szépen! Megnézem és ha tudom kipróbálom.
2019. febr. 11. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szívesen.Ezeket üzletekben nem tudod megvásárolni Ha további infóra, tapasztalatra lenne szükséged, akkor emailben tudok küldeni, illetve ha segítség kellene, hogy a legkedvezőbben hol tudd beszerezni, akkor csak jelezd.

2019. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!