Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Holnap reggel el akarok menni...

Holnap reggel el akarok menni futni, és mit egyek előtte? Vagy csak utána valami szénhidrátot?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 21:03
 1/3 anonim válasza:
Nekem ezt a technika tanárom mondta, hogy reggel nem gyümölcsöt kell enni, hanem mindenféleképpen szénhidrátot. Egyél szerintem egy szelet kenyeret meg egy paradicsomot vagy paprikát. Én is ezt szoktam reggel de én nem futok hanem itthon tornázok. :)
2010. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bevágsz valami zabpelyhes dolgot és nagy lendülettel nekivágsz... de csak gyümölcs nem fog annyi erőt adni, hogy sokat tudj futni. én még tavaly nyáron elmentem egy almával a hasamban és 1200mnél kidöglöttem, úgy hogy amúgy futottam 5km-eket.
2010. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nehogy gyümölcsöt egyél, mert attól nulla energiád lesz. Vagy tömjél magadba pár szelet kenyeret vagy vegyél egy kis c6h12o6-ot (gyengébbek kedvéért szőlőcukor -.-) és utána indulj neki futni. szőlőcukrot azért ajánlam mert hamarabb felszívódik mint a kenyér és hamarabb lesz erőd tőle és futás közbe is elnyelhetsz párat.
2010. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!