Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha az utcán többen támadnak...

Ha az utcán többen támadnak meg akkor le áljak verekedni?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják , hogy max 2 emberrel verekedjek, többel ne! De inkább 1-el. De olyat is mondanak , hogy akkor is szoljak vissza, meg álljak le verekedni ha többen jönnek rám. Szerintetek mit tegyek ilyenkor, gondolom attól is függ , hogy milyen kaliberű emberek kötnek belém! 1 évig jártam box-ra illetve taekwondo-ra! A kettőt eggyüt nyomtam. Tehát már megtanultam annyira verekedni , hogy egy 90 kg-s nem túl tapasztalt emberkét el verjek. De lehet sokkal jobban is. Illetve 1 éve járok edző terembe is. Azért is kérdezem mert 4 kb 20 éves barna nyáron beszólt nekem. Biciklivel voltam. Vissza szóltam de utánam szaladtak. És akkor nem álltam meg dumáltak , hogy álljak meg és verekedjünk akkor! És utána többször is el akartak kapni. Akkor ha egyedűl voltam.

2019. ápr. 15. 09:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg csicska se szeretnék lenni!
2019. ápr. 15. 09:46
 2/10 anonim ***** válasza:

Szép és jó, hogy 1 éve jársz edzőterembe, de attól nem fogsz jobban verekedni, legfeljebb erősebb fizikumod lesz, de az elhanyagolható, a technikai képzettség sokkal-sokkal fontosabb, mint hogy hányas karod van.


Nem szabad leállni verekedni.

Ha beszólnak ne foglalkozz vele, ha utánad mennek visszaszólhatsz, de persze nem anyázós stílusba, nem tudom miket szólogatnak be, ilyen esetben megkérdezheted mit akarnak.

Ha beléd állnak kérdezd meg tőlük, hogy elmennek vagy szükséges lesz kihívni a rendőrséget.

Ekkor biztos ki fognak röhögni és "csicskának" titulálnak, de ezek rettegnek a rendőrségtől, 10-ből kilenc esetben, ha nincs agyondrogozott állapotba kinevet, beszól még egyet, majd szépen eltakaródik.

Majd a rendőr verekszik helyetted, azért van.

Ha leállnál verekedni még a végén te húznád a rövidebbet, mert akkor valaki más majd kihívja a rendőrséget a támadód, támadóid meg a csillagos eget is le fogják hazudni az égről.

Szóval ez veszélyes játék.


Ha viszont nem tudod kihívni a rendőrséget, mert egyből ütnek, többen vannak, akkor bele kell állnod, javaslom legyen nálad gáz/paprika spray, egyenesen a szemükbe fújjad vagy ha van pénz akkor házpisztoly.

Amint lefegyverezted őket vagy elfutottak vagy alkalmad egyből hívd a rendőrséget vagy ha van valaki a közelben ő hívja.

2019. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnos paprika spray-t nem hórdok magamnál. De ha verekednék is akkor meg várnám , hogy legalább lökjenek. És kamera közelében vagyok akkor nekem nem lesz bajom. Amúgy 19/F

És írtam, hogy 1 év box+taekwondo kombó ment ha ez számít!? Jőhetnek még válaszok.

2019. ápr. 15. 11:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor ruházz be egy gázspray-re, nem drága.


Az edzőterem látogatásra írtam, hogy nem ér sokat.

Nem tudsz olvasni??!

2019. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 wrestler56 ***** válasza:
Az egy év box és teakwando nem túl sok utcai verekedéshez. Akik provokálnak, azoknak ebbem a műfajban nagyobb a gyakorlatuk. Hasznosabb a futás. Ha biciklivel vagy, még akkor karikázz másfelé, ha látsz egy gyanús kiscsoportot. Gondolj bele, hogy ha beleállsz, közben az egyik akár elviheti a bringádat is. Persze ha kerülhetetlen a szitu, akkor sok sikert! Ha eszközt hordanál magaddal, gyakorold a gyors előkapást, és azonnal, elsőként használd. Ha bekapsz egy taslit, utána már nem tudod elővenni.
2019. ápr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én küzdöttem tékvandós haveral is, öten jöttek rám, sparring. A harcban ilyenkor fejben ott lenni lényegi, ilyenkor a katának nem sok haszna van. A kyu 60 kata van, nem Kati. A kata egy formagyakorlat. (Hát nem lett jó, nem sikerült sürített levegőt paródizálni)

A haverjaimmal sparingoltam, ő egy nagy tudású kickboxer, hát megszenvedtem vele, mert neki cipőbokszoló múltja van, akarom fejberúgni, és pillanatok alatt a cipőmet csókolgatta. Feladta harc nélkül, sparing. Nyílván látta, esélye sincs az én wudanggal kevert csoj li fut stílúsommal, sparing.

Viccet fére téve levegő egy hozzáértő, kétlábon járó lexikon, de nem akarja elismerni a snake kung fu hatékonyságát a muja tájjal szemben, ez méregfogamat igencsak zavarja.

Ami rád vonatkozik soha sem támadnak meg az utcán öten, ha mégis az mindig a Te negatív energiáid miatt van, amit kisugárzol. Mit sugárzol? Tény és való, hős szeretnél lenni, mert sok filmet láttál, ahol egy ember végigver egy 30-60 fős társaságot repülőmókus kung fu-val, és az élet ilyen helyzeteket teremt neked, ahol bizonyíthatsz. Mindegy hol harcolsz kint vagy bent, harcolnod kell, de aki a belső harcát megvívta , érdekes módon soha sem kötnek bele. Még fiatal vagy, benned van a bizonyítási vágy, de mért azt választottad, hogy négy embert megtudj verni, mit ér ez? Most még álmodozol, spring, de ha képes lennél rá, ezerszer megfontolnád érdemes-e négy ember életét elvenni, csak azért, mert beszólt, sparing.

2019. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké már össze tettem mit fogok csinálni. És ha 2 ember áll nekem főleg erősebbek, akkor sem provokáljam ki, hanem várjam , hogy meg üssenek! Főleg ha erősebbek?!
2019. ápr. 17. 15:32
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom , hogy csak egy kicsit számít. De elkezdtem testömeget is növelni, jelenleg 74 kg vagyok. És 82-83 szeretnék majd lenni. 176 cm magas vagyok!
2019. ápr. 17. 15:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehetsz akár 95 kg-os 6% tzs-vel, attól nem lesz belőled jobb "verekedő".


Mész kőbányán, beléd áll egy(igen EGY) negyven kilós, tőled 5-8 cm-rel alacsonyabb kínai srác, rád vág kettőt, mire kinyitod a szemed már a zsebébe a tárcád és a telefonod.

Persze kisebb esély van rá, hogy kínaiak kötnek beléd, de így képzeld el azt, hogy mennyivel leszel ütőképesebb csak azért mert tömegelsz.


Mit akarsz kiprovokálni tőled két erősebb embertől?

Miért az a végcél, hogy olyan bunyó alakuljon ki jogos önvédelemből jól elverhetsz egy több fős társaságot?


Ehhez nem elég a tömegelés, mint fentebb írtam, meg az 1 év küzdősport.


De már leírtam, köss bele a lámpaoszlopba is, de ha a bíróságon rosszul jössz ki véletlenül, akkor egy életre bánni fogod, mert akkor is járhatsz rosszul, ha többen vannak ellened, elesik betöri a fejét, maradandóan hülye lesz, stb.


Meg azt se viccből írtam, hogy hordj gázsprayt (elő lehet venni akkor is ha már megütöttek).

Lefújod, jön a rendőrség aztán majd ők gondoskodnak róluk, ők majd "verekszenek" velük, mert ha a támadóid kezet emelnének a rendőrökre, akkor azok pillanat alatt csomagolják is, jogszerűen.

Ha te akarod csomagolni őket, akkor legyen pénzed egy jobb ügyvédre.

2019. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmikép sem akkor csak bajba keveredsz a legjobb módszer kiszabadulni és futni a szabadulásra meg vannak különféle önvédelmi technikák! Pl:le dobod a súlyod és mész stb.
2019. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!