Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyáron hogyan szoktatok futni?

Nyáron hogyan szoktatok futni?

Figyelt kérdés
Tegnap estefelé (fél hét körül) voltam futni és nagyon meleg volt már most is, nyáron meg gondolom még ennél is melegebb lesz. Ti hogyan szoktátok megoldani, hogy ne legyen annyira melegetek? Gondoltam rá, hogy rövidnadrág+sportmelltartó, de az nem lenne nagyon fura?

2019. ápr. 19. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Próbáld ki ruha nélkül!Többen fognak megnézni,de nem lesz annyira meleged!


Egyébként nyáron fuss korán reggel,amikor még nincs meleg annyira!

2019. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Első nagyon poénos a válaszod...csak épp nincs kedvem nevetni...de azért köszi még lehet, hogy meggondolom (irónia (nyilván nem fogok meztelenül rohangászni🙄))

Mindenképp este futnék mert délelőttös vagyok.

2019. ápr. 19. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően jobban lehet bírni a meleget ha télen is kint futottál, vagyis egész évben folyamatosan kint. Én estefelé szoktam, de nyáron akkor is 27-30 fok szokott lenni, dede én nem érzem azt annyira zavarónak. Csináltass pajzsmirigyhormon vizsgálatot vérből, az is okoz ilyen panaszokat, elvégre még nem indokolt hogy nagyon meleged legyen. Öltözködésnek ehhez vajmi köze van.
2019. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Helytől, környezettől függ, hogy fura-e vagy elfogadott. Sportpályán semmi gond vele. Atlétikai versenyeken is a hölgyek többsége bugyi-top kombóban fut. Ahova az emberek többsége sportolni jár, pl. Margitszigeti futókör, szintén nem kirívó. Városi környezetben készülj rá, hogy sok beszólást fogsz kapni, változatos hangnemben. Ha fel tudod venni a pókerarcot és lepereg rólad, akkor mehet, ha nem, inkább keress más helyet vagy öltözetet.

Vízpart közelében, ahova sokan járnak sportolni, strandolni, szintén elfogadottabb a lengébb öltözet. Ahol a férfiak futhatnak trikó nélkül, ott a hölgyek sem keltenek megütközést sportmelltartóban vagy topban.

2019. ápr. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogyassz sok vizet. Én fehérbe öltözök, attól elviselhetőbb a meleg
2019. ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Vagy hajnalba (5:30-6:00kor, kedvtől függ) vagy késő este 9kor.

Amúgy én csak nyáron futok. Máskor fáj a fülem és a fejem a hidegtől (igen, nekem a 20 fok is hideg ha futok).

2019. ápr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!