Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 1 hónapig hétfőtől-péntekig...

Vattacukorr11 kérdése:

Ha 1 hónapig hétfőtől-péntekig mindennap 100 guggolást megcsinálok akkor formás lehet a fenekem?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akár lehet, de az ilyen kampány-testmozgások szinte semmire nem jók, főleg ha irreálisan rövid időn belül erőn felüli megfeszített tempóban csinálod. 3 nap után feladnád, mert megerőltető a mennyiség és nincsenek pihenőnapok, 1 hónap alatt pedig nem biztos hogy lesz látható változás, és ez annak is függvénye hogy most milyen állapotban vagy és milyen életmódot folytatsz.


A nyári "bomba" formához nem az utolsó utáni hónapban kell tervezgetni.

2019. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MadSeal ***** válasza:
100%
Azért 100 nem valami sok, inkább csinálj 2 naponta 300at, mondjuk 100 simát, 100 extraszéleset, és 50-50 kitöréseset. Nagy csodát ne várj, de ha eddig ,,nem volt valami jó,, (relatív, hogy mi az, de van egy norma amiből ki lehet indulni), akkor 1 hónap után észrevehetsz valami változást. Ha genetikailag jobb a hátsód, akkor viszont az ilyen leegyszerűsített edzéstervek kevesek lesznek, meg amúgy is, 1 hónap nem egy hosszú idő.
2019. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha változik is valami, a hangsúly igazából az életmódváltáson van. Tehát ha valaki 1 hónapot át keményen edz, aztán abbahagyja, akkor azzal eltűnik hamar az eredmény is. Nincs olyan, hogy felszedsz 10 kg izmot, aztán után életed végéig már semmit sem kell tenned és az meg is marad.

Szóval ne 1 hónapban gondolkodj, hanem olyasmiben, amit tényleg szívesen csinálnál akár éveken át is, ha nem is napi, de legalább heti néhány napos rendszerességgel.

2019. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 De La Cruse ***** válasza:
Még csak akkor kezd alakulni.
2019. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az izületeidet is megfogja terhelni szóval fontos a pihenő nap+akkor növekedik az izom is. Én 200 fekvő támasz kihívást csináltam de én is 3 naponta és eljutottam addig hogy megállás nélkül 40fekvő támaszról 66 ig sikerült 16/F
2019. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!