Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futásban közben szúr a jobb...

Futásban közben szúr a jobb oldalon a hasam (a borda alatt), mitől lehet ez illetve hogyan lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés
Mostanában ha futok elkezd szúrni az oldalam. Eleinte csak úgy szúrt ha nagy tempót futottam és össze-vissza vettem a levegőt. Aztán egyre rosszabb lett és mostmár ott tartok, hogy 100 m után olyan mintha egy kést döfnének az oldalamba egy olyan 5:00 pace-nél. Nem tudom hova tenni a dolgot, mert nem vagyok kezdő futó, van már egy pár félmaraton a lábamban és most azon dolgozok hogy 40 perc alá menjek 10 km-en. Ezért annyira idegesítő ez a probléma. 18 éves fiú vagyok(ha ez számít). Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban? Mit tudnék tenni a probléma ellen?

2019. máj. 12. 19:51
 1/3 anonim válasza:

Tehát beszúr az oldalad?

Ha igen, az a rendszertelen, levegővételtől van, igen :/

Próbáld meg követni a tempót: be-be, ki-ki

Ha nem sima beszúrás, akkor tanácsos megkérdezni egy orvost, sosem lehet tudni

2019. máj. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A levegőre is figyelek, de az se nagyon ér semmit.:(

Azt mondják, hogy túlhajtom magam, de ez nem igaz, mert ennél régebben sokkal keményebben edzettem.

2019. máj. 18. 10:05
 3/3 anonim válasza:
Volt idő, hogy abbahagytad? lehet, vissza kell rázódni
2019. máj. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!