Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom, hogy jobb...

Mit kéne csinálnom, hogy jobb alakom legyen?

Figyelt kérdés

Soha nem törekedtem arra, hogy másoknak tetszek de

manapság nem teljesen érzem magam jól a bőrömben.. Laposnak találom a fenekemet ezért nem is hordok olyan ruhadarabokat amelyekben látszódna a mérete. Formásnak formás csak lapos:/ teniszezek de emellett tippek hogy milyen edzést iktassak be az életembe, mi vált be ha valakinek szintén volt/van ilyen problémája?



2019. máj. 23. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés. Akar otthonra is vehetsz egy guggolo allvanyt + egy ketkezes rudat + tarcsat. Guggolas,bolgar guggolas, merevlabas felhuzas , kitores, hip thrust mind jol edzik az alsotestet. Kb hasznaltan 40-50 ezerbol kihozod. En csapatsportot uzok igy nincs időm mellette meg terembe járni ezert otthon alakítottam ki egy kis edzőtermet ami hobbi szinten boven eleg. Szerintem neked se lenne rossz opcio ha alapbol teniszezel. Heti 2-3 1 órás edzéssel mar szep eredményeket tudnal elerni.
2019. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!