Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel az "edzéssel" mit lehet...

Ezzel az "edzéssel" mit lehet elérni?

Figyelt kérdés
186 cm 82 kg vagyok. Nem vagyok kövér, de van rajtam felesleg. Olyan napi 30 perc cardioval és 30-40 perc biciklizéssel milyen eredményt tudnék elérni, nem leszek túl vékony?

2019. jún. 3. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Kajálástól függ.
2019. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos többen élünk együtt, szóval nem rajtam múlik teljesen. Próbálok minél egészségesebben táplálkozni, de néha becsúszik 1-2 tésztaféle. Inkább többször szoktam kevesebbet enni egy nap.
2019. jún. 3. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha állóképességi sportot űzöl akkor többször is becsúszhat a tészta. Elkél a szénhidrát...
2019. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem magával a tésztával van a baj, hanem azzal, ha mértéktelenül eszed. Fogyáshoz kalóriadeficit kell, inkább minőségi tápanyagokból.
2019. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol írta a kérdező, hogy fogyni akar? Ezt így konkrétan nem látom megfogalmazva sehol...
2019. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó mondjuk biztos azt akar, de akkor se volt ez normálisan leírva...
2019. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Nem vagyok kövér, de van rajtam felesleg." Mondjuk itt, előző. Burkoltan fogalmazta meg. :D
2019. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy nem fogalmaztam egyértelműen. Akkor mondjuk úgy, hogy le szeretném adni azt a kevés felesleget és egyben erősödni is szeretnék.
2019. jún. 4. 19:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, elég burkoltan.
2019. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!