Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi futással, edzéssel...

Mennyi futással, edzéssel lehetne ezt elérni?

Figyelt kérdés

168cm magas vagyok és 50 kg. Nem a fogyás a célom inkább az alakformálás. Szeretnék egy kicsit szálkásítani. Főleg csipő és derék tájon illetve az alhasi részen. Tudom hogy nincs helyi zsírégetés nem is erről van szó. Szeretném ha feszesebb , tónusosabb testalkatom lenne. Mennyi futás milyen gyakran lenne az ideális? Esetleg emellé bármilyen gyakorlatok? Futópadon futok de van lehetőség más kardió gépek használatára is ha azok célszerűbbek.

18/L



2016. júl. 23. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz (márpedig azt akarsz, a szálkásítás fogyás), akkor az étrend alapvető.

Ha izmosodni, akkor én teljes testes edzést ajánlok, persze futhatsz is, jó az, csak nem igazán izomnövelésre van, maximum a sprint.

2016. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
Zsírból fogyás = szálkásítás. Alakot erősítő edzésekkel formálsz, nem kardioval.
2016. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az adatokból és a leírásból az jön le,hogy formátlan vagy,ezért vagy elégedetlen,vagyis nincsen rajtad izomzat ami a formát adná.

ezért inkább az izomzatot kellene építened nem pedig még girnyóbbá válnod.

heti 3 egész testes konditermi edzés.

2016. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!