Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » BCAA és CLA valóban hatásos?...

BCAA és CLA valóban hatásos? Erre szeretne a személyi edzőm rábeszélni, hallgassak rá?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el edzőhöz járni, és ezekre szeretne rábeszélni. Érdemes megprobálni vagy kb semmi hatása sincs? Valakinek van tapasztalata?

2019. jún. 16. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha valaki rendesen ètkezik akkor nem kell táplálèkkiegèszítő csak pènzkidobás.

Szerintem egyedül a fehèrje ami megèri ha nem tudsz annyi fehèrjèt bevinni az már ki van egèszítve bcaaval stb..

2019. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges


Akármilyen fizikumot össze lehet rakni helyes edzéssel,táplálkozással,pihenéssel


Hamár tápkieg akkor vitaminokat ásványi anyagokat szedj mert azt nehezebb kajából bevinni

2019. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laylah ***** válasza:
CLA-t meg Pyruvatot szedek, én annyit vettem észre belőle, hogy jobb, rendszeresebb lett az emésztésem és picikét nehezebben hízok.
2019. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!