Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan hogy...

Miért mondják sokan hogy járjon az ember konditerembe?

Figyelt kérdés

Csináltam egy 6 hónapos kisérletet. Most lett vége.tavaly decemberben kezdtem. Mindennap edzettem szinte, edzésterv stb. crossfit, futopad cardió. Szinte semmit nem fejlődtem leszámítva azt hogy 125 kg-ból akkor annyi vltam most meg lettem 115 tehát fogytam 10 kgt ami nem tul sok 6 honapra nézve.

Viszonylag nomrálisan étkeztem,

Viszont aki akkor kedzte amikor én, csak ő +-ban különböző táplálék kiegészítőkre is költött, kreatin, fehérjepor és stb.és stb. Fejlödőtt nem is keveset.


A kérdésem az hogy minek járjon az ember terembe, ha ugysem izmosodik, mert nincs pénze táp kiegészítő szerekre ami egy vagyon.

Edzhet az ember évekig akár akkor talán fog kinézni, ellenbe azokkal akik szednek ilyeneket, és rövöd időn belül fejlődni fognak.

Én kiszámoltam, halat enni, meg csirkét az se olcsó, de fehérjepor, kreatin, akkor különböző vitaminok, és stb-. Ez havi 160-200 ezer alsóhangon aztán még személyi edzés , edzőterem havi bérlet és stb.


Kész vagyon ez is már a gazdagoknak van kitalálva, nem véletlenül feszít sok újgadzag selfie előtt hgy nézd már mekkora izmom van, arany nyaklánncal és ray ban napszemüveggel.


2019. jún. 21. 13:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amugy 26 évessrác vagyok.
2019. jún. 21. 13:32
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nemcsak a kinezetert edz az ember, hanem a jo kozerzetert, egeszsegert.
2019. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Halmai Annamária ***** válasza:
74%
6 hónap alatt leadtál 10 kilót. Az azért elég jó eredmény, több mint 1 kg havonta!! Az hogy még van rajtad háj, és nem látod alatta, hogy mennyit fejlődött az izomzatod már más kérdés.
2019. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Ühüm. Izomépítésre nem a súlyzós edzést szokták javasolni? Azt elfelejtetted felsorolni, hogy csináltad. A legtöbb esetben szerintem az az, ami miatt érdemes konditerembe járni, mármint ha izmosodni akarsz, akkor ez a leghatékonyabb módja.


Te pedig nem a táplálékkiegészítők hiánya miatt nem izmosodtál, ha az étrended rendben volt. Egyrészt valójában izmosodtál, mert ha eddig nem edzettél semmit, akkor a szervezetednek valahogy alkalmazkodnia kellett a plusz terheléshez. Másrészt mégis mit vártál, hogy fogsz kinézni 115 kg-mal? Ne csodálkozz, hanem folytasd, amit elkezdtél. De ha van önfegyelmed, akkor nem kell terembe járni, futni meg biciklizni az utcán is lehet. Majd mész akkor, ha súlyzókra lesz szükséged.

2019. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mihago válasza:

Így van, a kondizás, testépítés egy baromi drága hobbi, és ebben benne is van, hogy micsoda. Ha ki akarod magad pattintani, akkor adj fel minden más szabadidős tevékenységet, sőt, építsd le a munkádat, ha van, és lakj a konditeremben, zabáld a fehérjét, gyúrj napi négy-öt órákat is célirányosan, profi módszerekkel. Baromi drága lesz, és ha pár hétre abbahagyod, már el is kezd lemenni rólad.


Teljesen felesleges, ha nem akarsz akkora pajszert, hogy nem bírod zsebre tenni a kezed. Ahhoz, hogy kondiban légy, elég heti 3-4x félóra otthoni edzés. Próbáld ki az ún. fegyencedzést, ahhoz sem eszköz, sem fehérje nem kell, ingyen van. Egy börtönben ülő fitneszguru találta ki, aztán szabadulása után milliomos lett a könyvéből. Online megtalálod.

2019. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Mert nemcsak a kinezetert edz az ember, hanem a jo kozerzetert, egeszsegert"


Ez millió más sporttal is elérhető, de valahogy valóban mindig az a válasz, hogy kondiba kell menni.

2019. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A gyúrással pont az egészségedet teszed tönkre. Aki egészséges akar lenni az ússzon biciklizzen fusson. Ezek bőven átmozgatnak minden izmos és nem is rokkansz le 5 év után.
2019. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Amióta eddzek, már 3 éve egy dagadt lusta, önbizalomhiányos, életképtelen, céltalan srácból, egy teljesen mas ember lettem. Teljesen megváltoztatta a gondolkodásomat amit elértem,rájöttem eredmény csal belefektetett munkával lesz, ennek hatására kezdtem el rengeteget tanulni, lett önbizalmam, van szexuális életem, boldognak érzem magam. Engem teljesen megvaltoztatott. Fél év alatt 10 kiló amúgy? Rosszul csináltad.
2019. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Havi 160-200 ezer? Te hol elsz? Egy kreatin 3-4 ezer ami elég csomó ideig...Ehhez vegyunk 1 kilo feherjet, mondjuk 8000. Hozza 3 ezer egy vitamin es meg is vagy durvan 15 ezerbol. Viszont tok felesleges a vitaminon kivul az összes,ha csak hobbibol csinalod! Kemenyen tedd oda magad es mindennap probalj enni napi 2-3* feherjeben gazdag kajat + normalis szenhidratot, nem pedig feher kenyeret. Ja es a cukros dolgokat,chipseket keruld. Ennyi a lenyeg, ha csak nem akarsz indulni Mr. Olimpian vagy feszengeni Muscle Beach-n a csajoknak.
2019. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Na jó de azért ha fel akar fújódni mit a michelin gumiember márpedig mi más okból gyúrna, akkor kell egy kis pörgető, stana és társai gyorsan ott lesz a havi 100k környékén.

2019. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!