Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire zavar titeket kondite...

Mennyire zavar titeket konditeremben egy kövér ember?

Figyelt kérdés

6 éve még 15 évesen kezdtem konditerembe járni, fél évet voltam aktív aztán eltunyultam, hozzáteszem akkor is kövér voltam csak nem ennyire mint most.


Aztán eltunyultam, műtét uráni lábadozásra fogtam, hogy nem járok, majd a sulira, hogy ott kell teljesíteni.. szóval lusta lettem nagyon. Most 21 évesen már fájós háttal meg egyre erösödő hátfájások miatt (ami a mozgásszegény életmódom miatt van ) visszatérnék, viszont mivel én olyan vagyok, hogy senkiben nem akarok udort kelteni (pl. hosszú nadrágba járok ily melegbe is, hogy ne zavarjon senkit a sonka) ezért inkább megkérdezem, hogy titeket sport emberekek zavar e ha naagyon kövér embert láttok kondizni.


Itthon csinálnék egy ilyen kondi szobát, de akkor fele időt zenéléssel tölteném és nem csinálnék semmi érdemit.


Őszintén írjátok le, nem zavarnak a tények.


Köszönöm. :)


2019. júl. 4. 01:24
 1/9 anonim válasza:
100%

Őszintén szerintem személy függő a dolog. Aki bunkó, azt zavarja az ilyesmi. :D

Már egy jó ideje nem konditeremben edzem. Ami engem ott zavart az amikor valakik:

- hangosan, nagy pofával, nagy arccal beszélik meg azt, ami másra nem tartozik

- nem rakják vissza a helyére a súlyokat/súlyzókat

- dobálják a súlyokat/súlyzókat

- egyszerre több helyen/gépen edzenek (azt gondolják övék a fél terem)

Kb ilyen dolgok, biztos kimaradt még valami.

2019. júl. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem spec nem zavarna. Én nagyon vékony voltam, amikor elkezdtem, úgyhogy jó érzéssel tölt el, amikor mások is belevágnak hasonlóba és fejlődni akarnak.


A hosszú nadrágos dolog inkább taszító hidd el. Ebben az időben, ha valakire rá kell néznem hosszúnadrágban már rosszul leszek, arról nem is beszélve, hogy jobb egy túlsúlyos ember a buszon, mint egy ízzadt.


Arra viszont figyelj, hogy fogyásra nagyon nem mindegy, hogy milyen edzést csinálsz. A súlyzós eddzés nem igazán arra van. Fontos viszont, hogy ne menj át kardioba sem, mert akkor a test már nem éget annyi zsírt. És a legfontosabb az étrend, ezt saját káromon tanultam meg.


Amúgy mindenhol vannak patkányok, rosszindulatúak, de a nagyrész nem az.

2019. júl. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Engem speciel zavar. Bocsi de ez az igazság.
2019. júl. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nos nem fogyni akarok csak, hogy átmozgassam a már nem használt ,de anatómiailag létező izmokat. Nyugi, nem tömegközlekedek, meg van egy frankó dezodorom aminek hála nem izzadok ( tudom, eltömíti a polusokat) érdekes, nincs az a kövér szagom, ami furcs, meg mellém mernek ülni képzésen is.


#3 köszönöm, olyan kérdésem van, hogy akkor szóltok neki, hogy most menjen, vagy csak kibeszélitek? Anonim oldal, nyugodtan mondjagy.

2019. júl. 4. 07:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szabad törődnöd azzal, hogy ki mit gondol rólad. Neked is ugyanolyan JOGOD van használni egy szolgáltatást, egy konditermet, ha fizetsz érte, mint bárki másnak, akár annak az izomagyú tahónak is, akit zavarnak a kövérek. És amúgy, szerinted a teremben rózsavizet izzadnak a többiek? Mi az, hogy "kövér szag"? Én akárhányszor bemegyek egy edzésre, mindig majd kiájulok olyan oroszlánszag van: lábszaggal kevert dezodor- és izzadságszag. Boááááá. Ahová én járok, sokféle ember lejár. Segítünk egymásnak és nem nézzük le azt, aki másmilyen. Direkt nem írok kövért, mert nálunk iszonyú sovány is van, normális alkatú, pocakos és izmos is. Szerintem szedd össze magad, biztos vagyok benne hogy nem vagy annyira vállalhatatlan, hogy ne mehess emberek közé edzeni.
2019. júl. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom ne csinálj egyedül semmit a konditeremben, keress egy személyiedzőt, mert tönkre fog menni mindened.



Nem zavar, mert látom, hogy egy rossz szokásból akar kilépni.

2019. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2019. júl. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a testsúly alapján dől el, hogy zavar-e valaki.


Ha valamelyik kövér személy idegesít az edzőterembe az nem attól idegesít, hogy kövér, hanem attól ahogyan viselkedik.


Például azt hiszi magáról mekkora császár, mert két kilóval nagyobb súllyal nyomatja a lórúgást, mint a nem elhízott srác, akin látszik is az izom.

Attól, hogy nagyobb súllyal csinál valamit, mint egy olyan ember akin látszik is, hogy csinálja, attól még ugyan olyan sz*rul fog kinézni.


Vagy ha azt hiszi idejön dagadtan, ő lesz az új szuperizmos csávó aztán látszik rajta, hogy dagad a büszkeségétől a tokája, hogy 150 kilóba bele tud rogyasztani...


Vagy az ellentéte ugyan az, lejön vékony srác, kb. annyival csinál egy gyakorlatot, mint a nála vastagabb, izmosabb, régebb óta edző srác és akkor a vékony srácon is látszok mekkora istenkirály, hogy ő vékony, nem rég kezdte de annyira kemény, hogy már rögtön az izmos srácok szintjét üti meg.

Csak azt valahogy elfelejti, hogy ő teljesen szabálytalanul csinálja a gyakorlatot ellentétben az izmos sráccal.


Ilyenek vannak.

2019. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ☺ Sőt az idősebbeket is lenyűgözve nézem,mert hajlandó tenni azért,hogy jobb kondiban legyen,jobban érezze magát a bőrében. Bár én csak 2 hete járok,de sikerült olyan terembe csöppennem ahol ennyi idő eltelte után pl.tegnap már nagy mosollyal és sziával fogadtak a régi bútordarabok ☺ Mondjuk a nők közül van még olyan aki nem fogadja a köszönést de a fiúk előtt le a kalappal ☺ Sőt,nagyon segítőkészek,ha látják,hogy vakarom a fejem egy gép előtt,jönnek segíteni ☺ Ha azt hiszem,hogy izomgizi vagyok akkor először röhögünk egy nagyot miközben soroják,sok lesz az te kis idegzsába majd amikor látják hogy akkor is megcsinálom, büszkén néznek,hogy a csaj nem telefont nyomkodni jött ☺ Az első nap úgy néztek mint egy földönkívülire de már nem ☺
2019. júl. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!