Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elfogyni látszik a motiváció,...

Elfogyni látszik a motiváció, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egész nyáron sokat kerékpároztam, fogytam vagy nyolc kilót úgy, hogy nagyon diétázni nem kellett. Minden másnap feltekertem egy hegyre, ami két-három órába is beletellett, és a legnagyobb kánikulában is elindultam. Szeretném ezt a hagyományt folytatni, mert kéne még fogyni, de amióta korán sötétedik, és nincs harminc fok, egyszerűen nem bírom rávenni magamat. Ha nagy nehezen rávettem magamat, akkor már jó, de elindulni, felöltözni, brrr. Ti, akik ősszel is edzetek a szabadban, hogyan csináljátok?

2020. okt. 2. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
100%

Miért ként 30évesekkel versenyezned...? Ha te is tizenéves korodtól fogva folyamatosan edzettél volna, akkor 30éves korodra elérted volna azt a "többszörösét", amit a mostani harmincasok.


Teljesen fölösleges hozzájuk mérni magadat! Ez ne frusztráljon egy mp-ig sem!

2020. okt. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:

Tele van a Strava Top10 Master2-es bringással!

És minden versenyen van M2 korosztály.

2020. okt. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 hypno ***** válasza:

#20


Teljesen igazad van.

Csakis a korábbi önmagadhoz érdemes mérned magad...Ha nem így teszel, egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon.

2020. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A kérdező kommentje:

23: hát ez marha jó duma volt, fel is nevettem. :D

Amúgy ma jó idő volt, meg is volt a 35 km a hegyemen, és a stravát is kipróbáltam. :)

2020. okt. 3. 18:18
 25/67 anonim ***** válasza:
24: ajándék volt ez a mai nap, gyönyörű napsütés, meleg... mi is letekertünk 52 km-t, szinte meg se éreztük... :)
2020. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:

én a mai szép időben is a sörömért mentem el a boltba... öööö le kéne szoknom? :D


minden nap más. van hogy tök jól meg, másnap meg nagyon rosszul érzed magad és nézed a bicajt hogy lapos? defektes? pedig semmi gond nincs vele.


minden nap menni kell egy kicsit... mozogni, tekerni nézelődni, szellőzni, szellemileg tisztulni.

nekem van egy 10-15 km-es köröm amiben van egy magasles amire kiülök x ideig. nem sok, de igyekszem majd minden nap megcsinálni amikor nincs kedvem hosszabbat menni.

szidom is magam miután a sarat vakarom a bicikliről, de akkor is kimegyek. nem rohadok a házban.


a stravat is használom és tudod mire jöttem rá? minden relatív - qva Einstein!!!!

megyek mint az állat, nyomom, jó vagyok, jól vagyok!

és aztán a straván látom, hogy meg sem közelítettem a saját magam rekodját egy adott szegmensen...

2020. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:
A számomra két legfontosabb dolog a straván viszont fizetős: útvonal tervezés és a személyes célok beállítása. :( Most ugyan csatlakoztam egy "cselendzshez", de sanszos hogy az nekem túl sokk lesz.
2020. okt. 3. 20:47
 28/67 anonim ***** válasza:

jah a mai világban minden fizetős -szokj hozzá.

én sem fizettem elő a stravára, csak a free verziót használom és így is látom mit mentem és mi volt a legjobb időm.

max ird fel a jegyzetekbe és kész.....

2020. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
Merretekerjek.hu-n tervezz útvonalat, jobb a térképe, mint a straváé. Ha navigáció kell telefonra akkor meg osmand. A GPS filet át tudod vinni a kettő között.
2020. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
Ha meg komolyan belekezdett, a strava csak 1100/hó.
2020. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!