Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elfogyni látszik a motiváció,...

Elfogyni látszik a motiváció, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egész nyáron sokat kerékpároztam, fogytam vagy nyolc kilót úgy, hogy nagyon diétázni nem kellett. Minden másnap feltekertem egy hegyre, ami két-három órába is beletellett, és a legnagyobb kánikulában is elindultam. Szeretném ezt a hagyományt folytatni, mert kéne még fogyni, de amióta korán sötétedik, és nincs harminc fok, egyszerűen nem bírom rávenni magamat. Ha nagy nehezen rávettem magamat, akkor már jó, de elindulni, felöltözni, brrr. Ti, akik ősszel is edzetek a szabadban, hogyan csináljátok?

2020. okt. 2. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:
Amúgy ma reggel megvolt az 50 km. Szerintetek 17 km óránként a laposon, mountain bike-kal az sz ar vagy nagyon sz ar tempó? :D Mondjuk figyelembe véve a közlekedést, lámpákat, stb.
2020. okt. 8. 16:03
 42/67 hypno ***** válasza:

#41


Versenyre készülsz?

Mert ha csak a mozgás miatt nyomtad le az ötvenest, akkor neked kell érezned, hogy ez most egy kellemes sétabiciklizés volt, vagy vigyázba álltak a lábaid a végére.

És te tudod azt is, hogy önmagadhoz képest ez most milyen teljesítmény volt. Máskor mennyit átlagolsz?

2020. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 A kérdező kommentje:

Nem készülök versenyre, csak próbálom elhelyezni magam a népességben. :D

Nem volt kellemes sétabiciklizés, toltam neki, mert élveztem hogy nincsenek emberek az utakon, de azért nem haltam bele. Átlagban 14-15 km szokott lenni, de ebben benne van, hogy kerülgetni kell a sétálókat, ha hegyre megyek akkor meg 10-11 km. A hegyben benne van az is, hogy tolom.

2020. okt. 8. 18:04
 44/67 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy nem is a hideg tart vissza. Hanem a nedves időjárás, meg hogy szó szerint át kell verekedni magamat a városon, hogy kijussak a természetbe. Nyáron ez nem volt akkora para, mert mindenki az Adrián volt, vagy a Balatonon. Igen, tudom, kifogások.
2020. okt. 18. 16:20
 45/67 anonim ***** válasza:
Bármerre ki lehet menni a városból, nem kell Csepelről mindig Visegrádra menni. Mindenhol vannak a téli szezonra jó útvonalak.
2020. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
30%
Ja csak vissza is kell jutni ne feledd.....
2020. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
És?
2020. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:
Tekertek még? Egy fok van. Nagyon cidri.
2021. jan. 1. 13:17
 49/67 tothp ***** válasza:
egy fok az még nem hideg. A 8 éves fiam is letekert velem egy huszast ma délelőtt.
2021. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 A kérdező kommentje:
Én ma egy tízest kocogtam, jó lassan, de nagyon hiányzik a bicajom.
2021. jan. 1. 15:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!