Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elfogyni látszik a motiváció,...

Elfogyni látszik a motiváció, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egész nyáron sokat kerékpároztam, fogytam vagy nyolc kilót úgy, hogy nagyon diétázni nem kellett. Minden másnap feltekertem egy hegyre, ami két-három órába is beletellett, és a legnagyobb kánikulában is elindultam. Szeretném ezt a hagyományt folytatni, mert kéne még fogyni, de amióta korán sötétedik, és nincs harminc fok, egyszerűen nem bírom rávenni magamat. Ha nagy nehezen rávettem magamat, akkor már jó, de elindulni, felöltözni, brrr. Ti, akik ősszel is edzetek a szabadban, hogyan csináljátok?

2020. okt. 2. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
Tegnap is mentünk egy jó huszast és ma is. Déltájban kell menni, 5-7 fok volt.
2021. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:

45-öt mentem, kevés szinttel, kevés tereppel.

Ma 2-6 fok volt. Ez egészen kellemes a 0 közelihez képest.

2021. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
menjél sétázni vagy lépcsőzni....
2021. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
Sportolj mást,én is azt csinálom. Nagyon hiányzik a bringa de ez van. Sajna nekem a hidegen kívül más bajom is van...
2021. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 Nyonykoo válasza:

Szeptemberben kezdtem el bringázni, sajna nem volt akkoriban minden nap időm rá, november végétől volt néhány hét kihagyásom is pont ezek miatt, viszont ismét nyeregbe pattantam egymás után 3 napon is a héten végre, utoljára 31.-én. Egész jó idők voltak, leszámítva az esőt, de nagyrészt sikerült elkerülni :D

Nekem is az előkészület ami nehezemre esik, az öltözés, összepakolás, de ezt próbálom mindig nagyon gyorsan lerendezni, aztán már indulok is, miután pedig elindultam már nem zavar annyira az idő. Valamint én is a stravat használom, a különböző kihívások nagyon motiválók tudnak lenni, másokkal pedig nem kötelező versenyezned, a rögzített utaidat is tudod úgy kezelni, hogy mások ne lássák, és a listákra se kerüljenek fel :)

2021. jan. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:

Ma 50km, 1000m szinttel, Szilveszter délelőtt esőben 60.

Ki kell menni, és csinálni, vagy máshogy edzeni, nincs mese. A hideg akkor számítana, ha alsógatyában akarnál tekerni, ha normálisan felöltözöl, semmit nem érzel belőle. Max. lejtmenetben.

2021. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:
Most már olyan brutál hideg van, hogy szíjjelvágta arcomat a szél, pedig csak futottam. Szereztem egy spinning bringát, asszem azzal elleszek míg újra lesz legalább 10-15 fok. :)
2021. jan. 13. 21:32
 58/67 anonim ***** válasza:

én is nyápic lettem részben....lépcsőház futásokat csinálok-

rászeretném venni magamat h ujból kintt edzek-a fok nemszámít tavaly hóban is futottam(havas időben)-kis bringa mindennap van!

2021. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:

hajrá sportárs ne add fel!-minidig van hová fejlődni és ujrakezdeni h vmit "eltoltál"!!

;)

2021. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
hogyha
2021. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!