Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elfogyni látszik a motiváció,...

Elfogyni látszik a motiváció, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egész nyáron sokat kerékpároztam, fogytam vagy nyolc kilót úgy, hogy nagyon diétázni nem kellett. Minden másnap feltekertem egy hegyre, ami két-három órába is beletellett, és a legnagyobb kánikulában is elindultam. Szeretném ezt a hagyományt folytatni, mert kéne még fogyni, de amióta korán sötétedik, és nincs harminc fok, egyszerűen nem bírom rávenni magamat. Ha nagy nehezen rávettem magamat, akkor már jó, de elindulni, felöltözni, brrr. Ti, akik ősszel is edzetek a szabadban, hogyan csináljátok?

2020. okt. 2. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:
Szerintem nem nyápicság, ha -5 fokban nem kísértjük a sorsot, de le a kalappal az előtt, aki mégis megteszi, és még a szabadban teker. Én amikor "felfordultam" a hídra, úgy oldalba vágott a jeges szél, ilyen lehet egy tüdőlövés.
2021. jan. 14. 16:13
 62/67 anonim ***** válasza:
ténylegdurva volt ma a szembeszél-perzse városon belül de itt is durva-kerékpárral mentem-tegnap láttam egy vékony csajszit narancssérga felsőben technikai edzeni 5-10kmet futhatott nemtudom a népligetben a kocsi mérte plusz3fok volt délben....le a kalappal igy ismeretlenül is a csajszi előt....:()
2021. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 hypno ***** válasza:

#61


A fiatalkori bűnök - alulöltözés, legénykedés hóban, szélben, fagyban, stb - jellemzően jóval 40 fölött köszönnek vissza, amikor a sok sportembernek krónikusan fájni kezdenek az izületei.

2021. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
igaz
2021. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 tothp ***** válasza:
Hypno. Ez így van. Engem mindíg kiröhögtek, mikor kicsit túlöltöztem a téli bicajozáshoz. Így 50 felé már én is érzem mindenemet. De az akkori röhögők már nem bicikliznek.
2021. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 Krisz85 ***** válasza:

18 as 4. lettem az országos MTB középtávú bajnokságon 2010 ben, szerintem ez sikerélmény, két év edzés után, és utálok versenyezni. Na?! mi az hogy mindenki szeret versenyezni, nem, nekem nem ad semmit a versenyzés, a tájat nem látom mert koncentrálok, egy túra ötvenszer jobban de még egy edzés is jobban feltölt, admint bármelyik verseny,

edzettnek fittnek lenni és érezni hogy egészséges vagy - már amit megtehetsz érte azt kimaxoltad- érzés nálam a lényeg, a többi csak köret.

2021. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:

Krisz85 kérlek írj nevet mert nagyon úgy valószínű különben"hogy magamnak beszélek effektus van"-alád adják a lovat azokat a válaszokat kapod amit szívlelsz vársz(tudnak rólad vhonnan ezt-azt...)nagyon fontos lenne a név!

én is akkortájt versenyeztem!az oldal jogosságát és igaz voltát tartod fenn ha megírod!!!jöhet privátban is ha titkos

2021. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!