Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elfogyni látszik a motiváció,...

Elfogyni látszik a motiváció, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egész nyáron sokat kerékpároztam, fogytam vagy nyolc kilót úgy, hogy nagyon diétázni nem kellett. Minden másnap feltekertem egy hegyre, ami két-három órába is beletellett, és a legnagyobb kánikulában is elindultam. Szeretném ezt a hagyományt folytatni, mert kéne még fogyni, de amióta korán sötétedik, és nincs harminc fok, egyszerűen nem bírom rávenni magamat. Ha nagy nehezen rávettem magamat, akkor már jó, de elindulni, felöltözni, brrr. Ti, akik ősszel is edzetek a szabadban, hogyan csináljátok?

2020. okt. 2. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:
Igen, a merretekerjek-et szoktam használni. A legjobb lenne egy "trakker" meg egy navigáció egyben, és persze ingyen. :D
2020. okt. 3. 22:15
 32/67 anonim ***** válasza:
menj ki futni a természetbe most alapozás szezon van bár minden eltolodott-töltődj pihenj regenerálódj-esetleg nézz ki cyclocross versenyekre-postáspáya? ilyesmi
2020. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 A kérdező kommentje:
Ma szakadni fog az eső. :( Ilyen időben mit csináltok?
2020. okt. 7. 09:18
 34/67 anonim ***** válasza:
Otthoni kardio edzés.
2020. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 hypno ***** válasza:

#33

Közel 50 évesen?

Kivenném a pihenő napomat. Esetleg hasaznék kicsit.

2020. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
menj el sétálni. Esőkabátban.
2020. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
Én októberben pihenni szoktam, hogy legyen kedvem novembertől, decembertől edzeni. 5-600 km ilyenkor is összejön, de csak akkor megyek, amikor kedvem van.
2020. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
100%
Ma reggel 32 km-t futottam maraton versenytempómban, akkor még nem esett. De amúgy szoktam még téli esőben vagy havazáskor is bringázni vagy futni, leginkább a lábfejem fázott, de utána egyből mentem zuhanyozni, és semennyire sem fáztam meg.
2020. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:

38: 32 km gratula, leghosszabb futó távom eddig 17 km volt. :D

37: 5-600 km tekerés az nem semmi, az nekem csak nyáron megy, ebben a takony fos időben nem :(

Ügyesek vagytok, én megettem egy tábla étcsokit. Holnap reggel viszont isti bizti tekerek egy hegyet. Vagy egy hosszú laposat.

Járnék spinningre, mert azt nagyon szerettem, de állandóan zsúfolt és a covid miatt nem merek menni.

2020. okt. 7. 16:16
 40/67 anonim ***** válasza:
Ha van célod amit el akarsz érni,ahhoz sok mert és a de!!
2020. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!