Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Djokovics bevállal...

Szerintetek Djokovics bevállalja a januári Australian Opent így, hogy csak oltott játékosok vehetnek részt a versenyen? Amennyiben nem, akkor a maradék 3 Grand Slam közül melyik az, amelyiken érdemes megtenni a végső győzelmét egy szép kis összeggel?

Figyelt kérdés
Én Wimbledonra mondanám, hogy az neki hazi feladat. Talán még könnyebb is azt megnyerni, mint az Australian Opent, hiszen füvön nincs igazán veszélyes ellenfele. A probléma itt a szorzóval van. Bár a 2.00 az csinos kiss odds a Wimbledoni végső győgelmére, viszont az Australian Openre perpill 2.60 és jelenleg 450.000 forintom van ezen függőben.

2021. nov. 29. 20:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/338 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. :)


Benne van a pakliban, persze, de az a US Open vereség egy kicsit csalóka. Totálisan ki volt égve, az Olimpiát bevállalni nagy hülyeség volt, már azelőtt is szűkös volt a naptára (Wimbledon azt hiszem, hogy három héttel volt az Olimpia előtt, Wimbledon előtt meg kettővel a Garros, és még a French Open előtti héten is játszott Belgrádban). Viszont a US Openen elszenvedett vereség után két hónapot kihagyott, ami végül jó döntésnek bizonyult, mert a párizsi Mastersre frissen tért vissza és meg is nyerte. Szerintem most taktikázik, azért nem jelenti még be, hogy akkor indul-e vagy sem az AO-n. Nem tudom pontosan, hogy az Australian Openen is úgy működik-e a sorsolás, mint ahogy a Roland Garroson, ahol kisorsolják, hogy a harmadik és a negyedik helyezett a világelső vagy a második ágára kerüljön. Amennyiben így sorsolnak, akkor nem bánnám, ha Zverev a Medvedev ágára kerülne. :)


Elég hosszú lett, de még annyit hozzátennék, hogy az AO-n a borítás azért gyorsabb, mint ami a US Openen van, és a pálya minősége is jobban fekszik Djokovicsnak. Mindenesetre én nagyon bizakodom. :)

2021. dec. 30. 16:27
 12/338 anonim ***** válasza:
Azt én sem tudom pontosan hogy van, de egy olyan sorsolásnál, hogy mondjuk Zverev elődöntő és Medvedev döntő, az azért sokat kivehet Djokovicból, mint pl az Us openen, ahol Zverev nagy csatára kényszerítette az elődöntőben a szerbet, ami aztán a döntőben is meglátszott. A körülmények viszont tény hogy jobban fekszenek neki, hiszen az a 9 győzelem nem véletlen. De a borítás gyorsasága Zvervéknek is kedvezhet a nagy szerva miatt, főleg nézve az utóbbi időben mennyit fejlődtek a fiatalok. De tény, Djokovic a legesélyesebb így is, de barmi megtörténhet, majd meglátjuk :D
2021. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/338 A kérdező kommentje:
Zverev valóban elég félelmetes. Most már ritkább, hogy a gyengébb játékosok ellen is belekényszerül egy ötszettes csatába, vagy hogy az első héten kipottyan. Én jobban is féltem tőle Djokovicsot, mint Medvedevtől. Viszont Tsitsipassal vagy Berrettinivel éppenséggel Zverevnek és Medvedevnek is meggyűlhet a baja. Tavaly Djokovics a harmadik körben hasfalsérülést szenvedett, úgy tolta végig a versenyt. Akkor a negyeddöntőben 3-1-re verte Zverevet, szerintem ez most ilyen hendicappel nem menne, de ha a szerb egészségges és a legjobbját nyújtja, akkor szerintem játszhatnak ellene akármilyen jól is, ő fog nyerni.
2021. dec. 30. 16:55
 14/338 anonim ***** válasza:
Szerintem Zverev kinőtte azokat az összeroppanásokat amik régebben történtek vele, egyre jobb és fejben is jobb játékos lett belőle. Kérdés Djoko milyen formában lesz, lesznek e nézők (ami őt azért fel tudja tüzelni), de ha minden összeáll neki akkor ő lesz a bajnok nyilvánvalóan.
2021. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/338 anonim ***** válasza:
100%
Be akarta vállalni de kitoloncolták az országból, így nem fog nyerni. Állítólag már a többi GS tornán is csak oltott játékosok vehetnek részt, kivéve a Roland Garrost, szóval vagy beoltatja magát vagy vállalja a következményeket hogy nem játszhat mindenhol.
2022. jan. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/338 A kérdező kommentje:

Nem semmi kis sztori kerekedett ki ebből. Én is olvastam erről, hogy Wimbledonban, illetve a US Openen is csak az oltott játékosok vehetnek majd részt, de szerintem ezt a pénz úgyis felülírja (ahogy itt is megtörtént), mert azért Djokovics elég jó pénzforrás a versenyszervezőknek, ezért szerintem ezt első körben majd Boris Johnsonnal és a királynővel, illetve Bidennel kell valahogy leszerveznie, hogy mennyi az annyi, amiért cserébe rugalmasabbak lesznek az angolok és az amcsik az ausztráloknál. :D


Most amúgy nagyon kíváncsi vagyok, hogy az ügyvédei mire járnak majd Ausztráliában. Ha minden igaz, akkor hétfőn kapunk erről tisztább képet.

2022. jan. 7. 00:20
 17/338 anonim ***** válasza:
100%
Miért szerinted Biden vagy Johnson rá van szorulva Djokovics pénzére? Itt sem tudta elintézni a vagyonával, elvileg játék engedélye van de nem léphet be az országba, ill. azért keményítettek be mert népharag lett abból hogy kiposztolta kapott mentességet és utazhat. Egyetlen vezető sem akarja magára haragítani a saját népét egy teniszező miatt. És Djoko az egyetlen aki nincs beoltva és úgy akar játszani, ezt a többiek sem fogják ölbe tett kézzel nézni hogy vele kivételeznek, tehát ahogy Nadal mondta: oltass és játszhatsz, ha nem, viseld a következményeket. Ezek után nem is biztos hogy jól járna ha engednék játszani, az ausztrálok már nagyon frusztráltak, megdobálnák Djokot ha ott jópofizna nekik.
2022. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/338 A kérdező kommentje:
Nyilván nem piti összegekről van itt szó, szóval miért is ne vágná zsebre bármelyik fejes a kenőpénzt? Most elővették Renata Voracovát is, mivel ő is különengedéllyel tartózkodik Ausztráliában, sőt, ő már játszott is. Rajtuk kettejükön akarnak példát statuálni, miközben 26 játékos kapott még ilyen engedélyt. Egyébként én azt nem venném biztosra, hogy Djokovicsnak bármiféle gyűlölethullámra kellene számítania, inkább csak a libsi médiumok kavarják a szart.
2022. jan. 9. 16:12
 19/338 anonim ***** válasza:

Djokovic-tynak egyetlen dolgot kellet volna csinálnia, csendben maradnia és játszhatna, amúgy szerintem egyértelműen a népharag miatt szivóznak vele, szerintem ha téged hónapokra bezárnának és jönne egy ,,kiváltságos", akire nem vonatkoznak a szabályok te sem néznél valami jó szemmel rá, ráadásul mekkora tüntetések voltak Ausztráliában a karantén miatt, ez a népharagot nem fogják még Dokovic miatt sem bevállalni.

Ezt nézd hogyan kommunikálnak az ausztrál hatóságok:

[link]

2022. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/338 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nem jól tudod, 26-an igényeltek mentességet de ebbe mindenki beletartozik akik a tornán részt vesznek, nem csak a játékosok, összesen kb 3 ezer ember, ebből 3-an kaptak mentességet, Djokovics, Voracova meg egy harmadik személy aki nem teniszező. Egyébként már olyan hírek mennek hogy félrevezette a hatóságokat és hamis a teszteredmény amit bemutatott. Miután kiderült hogy pozitív, állítólag karanténba vonult de másnap rendezvényen vett részt, maszk nélkül, fertőzötten...
2022. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!