Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Djokovics bevállal...

Szerintetek Djokovics bevállalja a januári Australian Opent így, hogy csak oltott játékosok vehetnek részt a versenyen? Amennyiben nem, akkor a maradék 3 Grand Slam közül melyik az, amelyiken érdemes megtenni a végső győzelmét egy szép kis összeggel?

Figyelt kérdés
Én Wimbledonra mondanám, hogy az neki hazi feladat. Talán még könnyebb is azt megnyerni, mint az Australian Opent, hiszen füvön nincs igazán veszélyes ellenfele. A probléma itt a szorzóval van. Bár a 2.00 az csinos kiss odds a Wimbledoni végső győgelmére, viszont az Australian Openre perpill 2.60 és jelenleg 450.000 forintom van ezen függőben.

2021. nov. 29. 20:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/338 anonim ***** válasza:
Hát igen, a sportban ez sajnos benne van mindig :D
2022. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/338 A kérdező kommentje:

Amúgy köszi, hogy úgymond bogarat ültettél a fülembe azzal, hogy említetted, hogy Nadal végső győzelme hatszoros oddsszért ajándék. :) Sok esetben szükségem van az életem során amolyan Isteni sugallatokra, amelyek segítenek a döntéshozásban. :D Egy barátom, egyben munkatársam kérdezte még a verseny kezdetekor, hogy nem forgatom-e át azt a pénzt, amit Djokovicsra tettem egy másik lehetséges győztesbe. Mondtam, hogy nem, Djokovics nélkül ez lutri. Aztán jött a már fentebb említett rész, hogy raktam Nadal győzelmére 40.000-et (bár én a 18bet-en köttettem meg ezt a fogadást, ott ötszörös volt az odds). Úgyhogy vasárnap hajrá, Nadal! :)


Amúgy vicces, hogy a fogadóirodák hogy lőtték be az esélyeket. Még jó, hogy nincs ekkora különbség kettejük között. Nadal, mint underdog...

2022. jan. 28. 14:53
 43/338 anonim ***** válasza:

Hát nagyon szívesen, bár igazábol nem gondoltam komolyan, hogy lehet rá reális esély, de lám mégis:D

Viszont Medvénél nehezebb ellenfele a mezőnyből nem lehetne szerintem, és kemény pályán esélyesebb is én ugy gondolom,esetleg ha Felix 2-0 ról ki tudja ejteni, Nadal talán már félig foghatná a trófeát..

2022. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/338 anonim ***** válasza:
Te jó ég mekkora meccs volt, Nadal hatalmas küzdő, nagyon megérdemelte:D
2022. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/338 A kérdező kommentje:
Nem a legkönnyebb módját választotta a győzelemnek. :D Hihetetlen, hogy meg tudta csinálni, főleg azok után, hogy mennyire rosszul játszott az első két szettben.
2022. jan. 30. 22:46
 46/338 anonim ***** válasza:
100%
Régóta nézek teniszt de ennyire gyenge mezőny még soha nem volt. A 10 évvel fiatalabb játékos fárad el hamarabb, nonszensz és Medvedev ugye a "legjobb" a másodvonalból, akkor el lehet képzelni milyen a többi. Korábban is voltak klasszis játékosok de 30 évesen már semmi esélyük nem volt a fiatalabbak ellen, nemhogy 36 évesen. Gyakorlatilag addig nyernek Nadalék amíg tolószékbe nem kerülnek, kezd a női tenisz szintjére süllyedni a férfi is, nem véletlen hogy csökken a sportág népszerűsége. Ennyi szerencsétlen játékos egyszerre még soha nem volt a touron, talán Alcarazból lesz valami, ő már megmutatta magát nagy tornákon és itt is majdnem kiverte Berrettinit. A többiek annyit érnek mint kan disznón a csecs.
2022. jan. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/338 anonim ***** válasza:
#46 Ebben amúgy van igazság, egyszerűen jelenleg nincs olyan teniszező, aki rá tudná rúgni az ajtót a nagy 3-as (most már inkább csak 2-es)-ra. Én még Thiem-ben láttam volna potenciált, aki felveheti velük a versenyt, de sajnos a sérülések neki sem jöttek jókor.
2022. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/338 anonim válasza:
100%
Én jelenleg egy lyukas garast sem tennék Djokovic Wimbledon győzelmére 1.80ért, akkor már 7.50 Nadal..
2022. jún. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/338 A kérdező kommentje:
Én még május végén tettem fel Djokovic wimbledoni győzelmére 300.000-et, akkor 2,35 volt az odds (unibet). Papírforma szerint meg kellene, hogy csinálja, de most annyira tolják Nadalt, hogy kicsit tartok tőle, hogy Djoko megnyerheti-e. Már a második játéknapon megtisztították a spanyol előtt a terepet Berrettini és Cilic kigolyózásával, mondván, pozitív lett a PCR tesztjük. Na persze...
2022. júl. 2. 15:40
 50/338 anonim ***** válasza:
Érdekes lesz, nyilván Djokovic az esélyes, de Nadalt sem szabad leírni. Alcarazra kíváncsi leszek Djokovic ellen, ha eljut addig, abban még lehet izgalom.
2022. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!