Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Djokovics bevállal...

Szerintetek Djokovics bevállalja a januári Australian Opent így, hogy csak oltott játékosok vehetnek részt a versenyen? Amennyiben nem, akkor a maradék 3 Grand Slam közül melyik az, amelyiken érdemes megtenni a végső győzelmét egy szép kis összeggel?

Figyelt kérdés
Én Wimbledonra mondanám, hogy az neki hazi feladat. Talán még könnyebb is azt megnyerni, mint az Australian Opent, hiszen füvön nincs igazán veszélyes ellenfele. A probléma itt a szorzóval van. Bár a 2.00 az csinos kiss odds a Wimbledoni végső győgelmére, viszont az Australian Openre perpill 2.60 és jelenleg 450.000 forintom van ezen függőben.

2021. nov. 29. 20:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/338 A kérdező kommentje:

#29


Emlékszem, a 1-1 szettállásnál a harmadik szettben 6-5-nél break-labdája volt, illetve a rövidítésben 4-3-nál, amikor ő szervált, akkor volt órási hibája, amikor felment a hálóhoz, aztán a visszajövő labdát kb. egy méterrel túlütötte. Akármennyire is erős Djokovic mentálisan, ha Nadal azt a szettet elvitte volna, akkor én kizártnak tartom, hogy meg tudta volna fordítani a meccset.


#30


Sajnos nem láttam a meccset, de az a 31 ász egész jónak tűnik.


Amúgy a tegnapi tippem szerencsére zöldült, mert Alcaraz és Berrettini túlmentek a 40-en játékon, pedig reggel, amikor bekapcsoltam a tv-t, akkor az olasz pont akkor vitte el a második szettet tie-breakben. Na mondom... Aztán nyolc óra körül a munkahelyen ránéztem az eredményre, hoppá, Alcaraz hozta a következő két szettet, egyből jobb kedvem lett. :D


Nadal meccsét néztétek esetleg? Hogy játszott? Lecsekkoltam az eredmenyek.com-on a meccs összegzését, azt látom, hogy Khachanovnak csak a harmadik szettben voltak break-labdái. Nadal játszott ennyire jól, vagy inkább Khachanov volt ennyire impotens?

2022. jan. 21. 23:16
 32/338 anonim ***** válasza:
Nadal a legelső szettben zseniális volt, nem is tudom mikor láttam utoljara így jatszani kemény pályán. Jól szervált, jöttek az első szervák, agresszív volt. Khachanov nem is nagyon találta az ellenszerét, aztán a második szettben kisse visszaesett Nadal, már nem játszott akkora önbizalommal, de viszonylag simán hozta a szettet. A harmadik szettben pedig nagyon nem várt módon esett szét Nadal játéka, passzívan játszott, nem jöttek a szervák, ezt ki is használta az orosz, de aztán a negyedik szettre összeszedte magát Nadal és az első szetthez hasonló játékhoz hasonlóan simán megnyerte a szettet.
2022. jan. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/338 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összegzést. :) A nyolcaddöntőben szerintem nagyon könnyű dolga lesz Mannarino ellen, aztán akár jöhet az előrehozott döntő Zverev ellen.


Mára is raktam egy tippet. Paire vs Tsitsipas meccsére raktam a +2,5 szett Paire-nek, ami ugye annyit tesz, hogy ha csak egy szettet is hoz a francia, akkor nyerek. Jó lenne, ha az első két szettből legalább az egyiket megnyerné, mert esélyes, hogy 2-0-ás Tsitsipas vezetés után elmenne a kedve a harmadik szettre. :D


Illetve gondolkodtam még a holnapi Monfils vs Kecmanovic meccsben is Kecmanovic győzelmében, több, mint négyszeres odds van rá, de ezt inkább dobtam.

2022. jan. 22. 01:29
 34/338 A kérdező kommentje:
Köszi Paire... :D
2022. jan. 22. 08:11
 35/338 anonim ***** válasza:
Szép megérzés, grat :D Én azon gondolkodom, hogy kombiban rakom meg 100-al a Nadal 3:0, és Zverev győzelmet, nagyjából 1,80 as odds.
2022. jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/338 anonim ***** válasza:
Végül inkabb csak sima kombiban raktam Zverev Nadal győzelmet, mert azért ki tudja 1 szett bármikor elmehet, így is hozna 30 ezret profitban, ha jön :D
2022. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/338 A kérdező kommentje:
Jobb is inkább úgy. Alapjáraton tényleg három szettben kellene Nadalnak nyernie, de hát ugye az ördög nem alszik, szóval jól tetted, hogy a sima győzelmet választottad. Sok szerencsét kívánok neked! :)
2022. jan. 22. 15:34
 38/338 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen:) A másik meccsen amugy Shapovalovban akár benne is lehetne hogy megszorongassa Zverevet, viszont a hosszú meccsei miatt szerintem sok sansza nem lesz, de majd meglátjuk.
2022. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/338 anonim ***** válasza:
Na, hát ezt nem néztem ki Zverevből :(
2022. jan. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/338 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy vesztettél vele. Sajnos ez előfordul, hogy kifog egy olyan napot a gyengébb játékos, amikor élete meccsét játsza. Én pl. a magyar fociválogatottal jártam így az EB alatt, hogy nagy téttel megjátszottam a portugál, francia meg a német győzelmet (amiből ugyebár csak a portugál jött), aztán az aranylábúak úgy játszottak, ahogy soha azelőtt. Visszajön az a pénz, ne aggódj, rengeteg foci meg teniszmeccs lesz még.
2022. jan. 23. 14:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!