Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Djokovics bevállal...

Szerintetek Djokovics bevállalja a januári Australian Opent így, hogy csak oltott játékosok vehetnek részt a versenyen? Amennyiben nem, akkor a maradék 3 Grand Slam közül melyik az, amelyiken érdemes megtenni a végső győzelmét egy szép kis összeggel?

Figyelt kérdés
Én Wimbledonra mondanám, hogy az neki hazi feladat. Talán még könnyebb is azt megnyerni, mint az Australian Opent, hiszen füvön nincs igazán veszélyes ellenfele. A probléma itt a szorzóval van. Bár a 2.00 az csinos kiss odds a Wimbledoni végső győgelmére, viszont az Australian Openre perpill 2.60 és jelenleg 450.000 forintom van ezen függőben.

2021. nov. 29. 20:46
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/421 A kérdező kommentje:
Abban a bizonyos wimbledoni döntőben Djokovic is jelentősen hozzájárult, hogy Alcaraz nyert végül. Kötés is volt Djokovic combján, illetve érthetetlen, hogy akkora szélben miért nem húzták be a tetőt, mikor előtte való nap a női döntőben ezt megtették.
jan. 15. 21:23
 242/421 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz ez az Alcaraz :D
jan. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/421 anonim ***** válasza:
100%
Djokovics és a kötések na persze, komolyan ennek még bedől valaki? Az Ausztrál Opent meg állítólag több centis szakadással nyerte meg, pár évvel korábban meg szakadt hasfallal. Most is van valami baja elvileg, fáj a keze meg beteg de majd a második héten ennek nyoma sem lesz arra fogadni mernék. A szél meg mindkettőnek ugyanúgy fúj, ha Alcaraz jobban alkalmazkodott hozzá akkor jobb volt mit Djoko, egy szabadtéri versenyen miért is kéne behúzni a tetőt egy kis szél miatt? Ehhez a játékhoz az is hozzátartozik hogy alkalmazkodni kell a körülményekhez.
jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/421 anonim ***** válasza:
77%
Alcaraznak meg a bal csuklója volt befáslizva nemcsak Wimbledonban hanem később is, gondolom azt nem vetted észre.
jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/421 anonim ***** válasza:
100%
Medvedev se fog itt sok vizet zavarni az az érzésem, majdnem kiesett már a második körben, túl nagy energiákat kellett mozgósítania már az elején, ez nem hiszem hogy belefog férni. Nem fog ő itt Alcarazt meg Djokot verni.
jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/421 anonim ***** válasza:

Amúgy nem csak a keze,de mind két lába be volt kötve Alaraznak is a Winbledoni döntőben,csak mivel egyszínű volt a nadrággal,igy nem annyira lehett látni,de pl közeli képeken tisztán látszott. De szerintem ez csak elővigyázatosság volt nala is. Biztos nem ez miatt nyerte meg. Azon a meccsen jobb volt Alcaraz,ez a tény. Kíváncsi leszek,megnéznek itt is egy Djokovic Alcaraz döntőt.



Medvedevet amugy sem gondoltam személy szerint fő esélyesnek,de ezek után meg pláne. Akar egy Dimitrov ellen kieshet már.

jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/421 anonim ***** válasza:
77%
A kérdező valószínűleg Djokovic szurkoló így nem veszi észre ha az ellenfélnek is be van kötve valamije csak annyi a lényeg hogy legyen mivel megmagyarázni a vereséget. Egyébként a Cicipász elleni RG döntőben is megadta a lehetőséget de a görög nem tudott élni vele, azt a wimbledoni döntő senki más nem nyerte volna meg, szél vagy bekötött comb ide vagy oda. Szintén ő tartotta Medvedevet a legnagyobb kihívónak illetve a pályára is azt mondják hogy sokkal lassabb mint korábban, szóval eddig szinte mindennel mellélőtt. Ha valóban lassú a pálya az a spanyolnak kedvez a legjobban, salak után a lassabb keménypályákon érvényesül leginkább a játéka. Este már mindig lassul valamennyire, a nappali mérkőzeseket kell túlélnie Alcaraznak, talán még egyszer beteszik.
jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/421 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagy pénzem volt ott Djokovicon, amit a torna előtt tettem fel, de nem gondoltam volna hogy ennyire jó lesz füvön Alcaraz. A döntő előtt már tartottam is a meccstől. De ettől függetlenül én elismerem, azon a meccsen Alcaraz megérdemelten nyert, egészen egyszerűen azért mert jobb volt az igazán fontos pontoknál, és végig bírta mentálisan, amit rajta kívül más ott nem bírt volna.
jan. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/421 anonim ***** válasza:
100%
Mert Novak ellen akkora hegyet kell megmászni Grand Slam-en (pláne az utóbbi években), amire csak nagyon kevesen képesek, a mostani generációból jelenleg Alcaraz az aki bizonyítottan képes rá. Mert sokan nyernek 1 szettet, akár 2 szettet ellene, de amikor oda kell rakni a harmadikat, az már egy teljesen más feladat. Ott a nagy többség már elbukik.
jan. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/421 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, Medvedev is képes rá, mivel verte meg döntőben, de azt ne kezeljük a wimbledoni döntővel egy lapon. Ott ha Djoko kicsit magára talált volna, akkor ugyan ugy elszerencsétlenkedte volna mint Nadal ellen az AO döntőt.
jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!